Geri Dön
TarsusTemizlik personellerinden örnek davranış

Temizlik personellerinden örnek davranış

Temizlik personellerinden örnek davranış

Temizlik personellerinden örnek davranış

Okan ÇALIŞKAN/TARSUS (Mersin), (DHA)- MERSİN'de Tarsus Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan personeller çevre temizliği sırasında buldukları kılıfında para ve kimlik bulunan cep telefonunu sahibine teslim etti.
Tarsus Belediyesi’nde temizlik personeli olarak görev yapan araç sürücüsü Mehmet Can Aygüloğlu, işçilerden Murat Sami Yalçın ve Durmuş Bodur, rutin olarak görev yaptıkları Kavaklı Mahallesi’ndeki bir sokakta, kılıfında para ve kimlik olan bir cep telefonu buldu. Personeller, bulduğu telefonu mahallede araştırarak, sahibini tespit etti.  Vakit kaybetmeden telefonu sahibine teslim eden personeller, örnek bir davranış sergiledi. Telefonun sahibi Salih Say ise teşekkür ederek, ”Telefonumu eksiksiz bir şekilde bana teslim ettiler. Tarsus Belediyesi’ne ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkürlerimi sunarken, böylesine dürüst insanların görev yapmasından büyük bir mutluluk duyuyorum. Çok memnun kaldım, Allah razı olsun” dedi.
Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, ise çalışma arkadaşlarının örnek davranışlarından dolayı teşekkür etti. (DHA)

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber