Geri Dön
ToroslarBaşkan Yılmaz, kurban bağışında bulundu

Başkan Yılmaz, kurban bağışında bulundu

Başkan Yılmaz, kurban bağışında bulundu

Başkan Yılmaz, kurban bağışında bulundu

Mustafa ERCAN/MERSİN, (DHA)- MERSİN'de, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Türkiye Diyanet Vakfı’na vekalet yoluyla kurban bağışı yaptı.
Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) işbirliğinde 'Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş' sloganıyla sürdürülen vekalet yoluyla kurban kesim programına bu yıl da katılarak destek verdi. TDV Toroslar Şubesi'ne kurban bağışı yapan Başkan Yılmaz'ın kurban vekâletini, Türkiye Diyanet Vakfı adına Toroslar İlçe Müftüsü Bayram Danacı kabul etti.
İlçe Müftüsü Bayram Danacı ise Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz'a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, vekâletle kurban bağış makbuzunu teslim etti. 
Bayramın bereketini, dayanışma ve paylaşma ile artırılması gerektiğini belirten Başkan Yılmaz, "Kurban ibadetimiz hayırlı olsun. Bizim en büyük zenginliğimiz, birlik ve beraberliğimiz. Bu kampanya da toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerinden biridir. Bağışların, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak olmasının ayrıca mutluluğunu yaşıyoruz. Diyanet İşleri Başkanlığı’na, Türkiye Diyanet Vakfı’na ve kampanyada katkısı olan herkese teşekkür ediyorum" dedi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber