Geri Dön
ToroslarBaşkan Yılmaz, vatandaşlarla bayramlaştı

Başkan Yılmaz, vatandaşlarla bayramlaştı

Başkan Yılmaz, vatandaşlarla bayramlaştı

Başkan Yılmaz, vatandaşlarla bayramlaştı

MERSİN, (DHA)-MERSİN'de, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, ilçenin yaylalık mahallelerini ziyaret ederek hem vatandaşların sorunlarını dinledi hem de bayramlaştı.
Toroslar Belediye Başkanı Yılmaz, Kurban Bayramı’nda hemşerileriyle bir araya gelerek, bayramlarını kutladı. Dalakderesi, Musalı ve Arslanköy Mahallelerini ziyaret eden Başkan Yılmaz, 7’den 70’e tüm hemşehrileriyle bayramlaştı, sohbet etti, hasret giderdi. Esnafı tek tek gezen ve çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan Yılmaz’ı büyük bir coşkuyla karşılayan vatandaşlar ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti
Toroslar’da huzurlu ve bereketli bir bayramı geride bıraktıklarını belirten Başkan Yılmaz; "Pandemiyle mücadele ettiğimiz zor bir dönem geçirdik. Kurban Bayramı’nı, hemşerilerimizle bir arada kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Rabbim, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin" dedi.
Toroslar Belediyesi olarak hemşerilerimizin mübarek Kurban Bayramı’nı rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmeleri için her yıl olduğu gibi bu bayramda da tüm imkanlarımızı seferber ettik. 33 farklı noktada oluşturduğumuz kurban kesim merkezlerimiz ile 30 dönüm alan üzerine kurduğumuz kurban satış yerimizde denetim ve temizlik çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın her an yanında olduk. Bayram süresince mesai gözetmeksizin canla başla çalışan personelimize teşekkür ederim. İnşallah bu bayram, salgının gölgesinde kutlanan son bayram olacak ve bunu yine hep birlikte başaracağız" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber