Geri Dön
YenişehirYenişehir'de semt pazarlarında bakım ve onarım çalışması

Yenişehir'de semt pazarlarında bakım ve onarım çalışması

Yenişehir'de semt pazarlarında bakım ve onarım çalışması

Yenişehir'de semt pazarlarında bakım ve onarım çalışması

 

MERSİN, (DHA)-MERSİN'de, Yenişehir Belediyesi, vatandaşlara ve esnaflara daha konforlu bir alışveriş imkânı sunmak amacıyla semt pazarlarını bakım, onarım ve tadilat çalışmalarıyla yeniliyor.
Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki semt pazarlarında bakım, onarım ve tadilat çalışmalarına devam ediyor. Semt pazarlarını daha konforlu hale getirmek için çalışmalarını yürüten ekipler, son olarak Bahçelievler ve Eğriçam mahallelerindeki kapalı semt pazarlarının çatısını onarımdan geçirerek, elektrik sistemini bakımını yaptı.
Bahçelievler Mahallesinde bulunan ve Dikenli Yol olarak bilinen 18'inci Cadde üzerindeki kapalı semt pazarının çatısında yapılan bakım ve onarımın yanı sıra ilave sac eklentisi de yapılarak kapalı Pazar yeri genişletildi. Eğriçam Mahallesindeki semt pazarının da çatısında bakım ve onarım çalışmaları yapan ekipler, buradaki açık alanlara da ilave sac eklentisi yaparak onardı. Semt pazarlarının çatılarında yapılan çalışmalarla hem alışveriş yapan vatandaşlar hem de pazarcı esnafı, kışın yağmurdan yazın ise sıcaklardan etkilenmeyecek. Yenişehir Belediyesi öte yandan semt pazarlarının elektrik sitemini de bakımdan geçirerek, tüm arızaları giderdi.

FOTOĞRAFLI
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber