Muğla Seydikemer Sgk Hizmet Binası Açıldı

Seydikemer Sgk Hizmet Binası Açıldı

15.02.2017 - 14:38 | Son Güncellenme:

.

Seydikemer Sgk Hizmet Binası Açıldı

Seydikemer ilçe olduktan sonra eksik olan kamu kurum ve kuruluşları açılmaya devam ediyor.
Seydikemer’de SGK binası Yayla Yolu üzerinde hizmete açılırken, yeni hizmete giren kurumu, Seydikemer Ak Parti İlçe Başkanı Ecz. Salih Gümüş ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ziyaret etti.
Kurum içerisinde gezerek çalışanlarla sohbet eden Başkanlar daha sonra kurum Müdürü Mikail Çatak’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak SGK Hizmet Binası için yapılması gereken herhangi bir eksiklik varsa gidereceklerini ifade ettiler.
Gümüş “ Sözümüz Tuttuk”
Ak Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ecz. Salih Gümüş yaptığı konuşmada: "İlçe Başkanı olduğumuzda bir açıklama yapmıştık. O zaman seçimlerden dolayı bakanımız değişti ve prosedürler biraz uzadı. Ama sonunda sözümüzü tuttuk ve SGK hizmet binamız hizmete açıldı. Özellikle emeği geçen milletvekillerimiz Hasan Özyer’e, Nihat Öztürk’e, Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Seydikemer’e hayırlı uğurlu olsun. İnşallah daha güzel Seydikemer için Belediye Başkanımızla beraber çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
Otgöz “ Seydikemer Hizmetleri Hak Ediyor”
Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ise konuşmasında; "Seydikemer yeni bir ilçe. Yeni kurulan ilçeler sorunları, problemleri olan bir yer oluyor. Ama zamanla bu problemler aşılıp gidiyor birlik beraberlik içerisinde. Buranın yapılmasında da milletvekillerimizin, İlçe başkanımın emeği fazla. Yüzölçümü bakımından birinci büyüğüz ama Nüfusta da 6.ıncı büyük ilçeyiz. Geç olsa da bu hizmet binası Sosyal Güvenlik Kurumu buraya açıldı. Ben hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah Seydikemer daha güzel işlere de layık olacaktır bundan sonra" dedi.
SGK Müdürü Mikayil Çatak ise "Türkiye’nin en büyük kurumlarından birisi olan Sosyal Güvenlik Kurumunun burada bir şubesinin açılmasına vesile olan başkanlarıma, milletvekillerimize, sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hizmet için buradayız, insanlarımız artık bundan sonra Fethiye’ye gitmeyecek elimizden geldiğince burada işlemlerimizi, değerlendireceğiz inşallah. Şuan bütün personelimiz dahil 14 kişi olarak hizmete başladık. Bugünden itibaren resmi olarak işlemlere başlamış bulunmaktayız. Daha gelişerek kendimizi yenileyerek işlemlerimize devam edeceğiz" dedi.