Merkez Başkan Özdemir’e 'hayırlı olsun' ziyaretleri

Başkan Özdemir’e 'hayırlı olsun' ziyaretleri

17.04.2024 - 15:37 | Son Güncellenme:

Başkan Özdemir’e 'hayırlı olsun' ziyaretleri

Başkan Özdemir’e hayırlı olsun ziyaretleri

Adnan ÇELEBİ/NİĞDE,(DHA)- NİĞDE Valisi Cahit Çelik, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yeniden belediye başkanı seçilen Emrah Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Niğde Belediye Başkanlığı'na ikinci kez seçilen Başkan Emhah Özdemir’i tebrik eden Vali Çelik, yeni dönemin hayırlı olmasını diledi. Başkan Özdemir de Vali Cahit Çelik’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, önceki dönemde olduğu gibi yeni dönemde de Niğde Valiliği ve kamu kurumlarıyla uyum içerisinde çalışarak, şehrin her yönüyle kalkınması için çaba göstereceklerini belirtti. Ziyarette, belediye başkan yardımcıları Bülent Küçüktuna, Muharrem Çiftçibaşı ve Harun Dikici de hazır bulundu. Başkan Özdemir'i Emniyet Müdürü Adnan Özdemir, Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu, AK Parti Niğde İl Başkanı Mustafa Özdemir, merkez ilçe, kadın kolları ve gençlik kolları başkanları, İl Genel Meclisi Başkanı Ömer Kılıç, belediye meclisinin CHP ve MHP grupları, 15 Temmuz kahramanı şehit Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir, Niğde Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Demir ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe ve belde belediye başkanları, siyasi partilerin, derneklerin meslek odalarının ve sivil toplum kuruluşların temsilcileri de ziyaret etti.

'HALKIMIZIN ARASINDA OLACAĞIZ '

Yeni dönem belediye başkanlığı sürecinin başlaması dolayısıyla bizzat tebrik ziyaretlerine gelen, telefon ve mesajlarla tebriklerini ileten vatandaşlara, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerine, sivil toplum kuruluşları ve meslek odaları ile siyasi partilerin yöneticilerine ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Özdemir, “Önceki dönemde olduğu gibi bir ayağımız hep halkımızın arasında olacak. Yeni dönemde de güçlü bir gönül bağı kurduğumuz vatandaşlarımızla hep iç içe olacağız. Hiç kimseyi siyasi görüşü ne olursa olsun ayrıştırmadan ötekileştirmeden herkese eşit mesafede hizmet üretmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Öte yandan Başkan Özdemir, seçimlerin sonuçlanmasının ardından yaptığı açıklamada, tebrik için çiçek gönderilmemesini, dileyen vatandaşların çiçek yerine ihtiyaç sahibi öğrenciler için burs yardımında bulunmasını istemişti.(DHA)

FOTOĞRAFLI