Merkez Osmaniye’de 8 park vatandaşın hizmetine sunuldu

Osmaniye’de 8 park vatandaşın hizmetine sunuldu

12.02.2024 - 14:23 | Son Güncellenme:

Osmaniye’de 8 park vatandaşın hizmetine sunuldu

Osmaniye’de 8 park vatandaşın hizmetine sunuldu

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) – OSMANİYE’de, mahalle aralarında yeşil alanların arttırılmasıyla amacıyla modern düzeyde yapımı tamamlanan 8 park vatandaşların hizmetine sunuldu.
Osmaniye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yeni parkların yapımı için çalışmalarına devam ediyor. Bu çerçevede, çocukların ve yetişkinlerin daha yeşil alanlarda vakit geçirip oyun oynayabilecekleri, spor yapabilecekleri yeni alanlar hizmete alınıyor.
Devlet Bahçeli ilk ve son etap, Fakıuşağı, Baş Mahalle, Kazım Karabekir, Selimiye, Rahime Hatun mahalleleri ile Çardak yolu üzerinde yapım çalışmasını tamamlanan 8 yeni park vatandaşların kullanımına sunuldu. Modern düzeyde projelendirilen parklar, mahalle sakinleri için rahat vakit geçirebilecekleri alanlar haline geldi.
Yeni park alanlarının hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Kadir Kara, “Yapımı tamamlanan 8 parkımızı hemşerilerimizin hizmetine açtık. Çocuklarımızın mahalle aralarında oluşturulan yeşil alanlarda güvenli bir şekilde oyun oynamaları ve yetişkin hemşerilerimizin de rahatça vakit geçirebilecekleri şekilde parklarımızı tasarladık. Yaşanılabilir yeşil alan çalışmalarımız kent genelinde devam ediyor” diye konuştu. (DHA)
FOTOĞRAFLI

 

Yazarlar