Sunbas Vali Yılmaz'dan, şehit uzman çavuşun ailesine ziyaret

Vali Yılmaz'dan, şehit uzman çavuşun ailesine ziyaret

19.08.2020 - 15:26 | Son Güncellenme:

Vali Yılmaz'dan, şehit uzman çavuşun ailesine ziyaret

Vali Yılmazdan, şehit uzman çavuşun ailesine ziyaret

İbrahim EMÜL/SUMBAS (Osmaniye), (DHA) - OSMANİYE Valisi Erdinç Yılmaz, 2015 yılında Denizli'nin Çivril ilçesinde şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Umut Eyvaz'ın ailesini Sumbas'taki evlerinde ziyaret etti.
Ziyarette Sumbas Kaymakamı İdil Özdemir, Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu ve Mehmetli Belde Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu da yer aldı. Ziyaret sırasında şehit uzman çavuş için Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.
Şehit annesi Lütfiye Eyvaz ile bir süre görüşen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, şehide Allah'tan rahmet, ailesine de sabırlar dileyerek, "Aziz şehitlerimizin mekânları cennet olsun, Cenab-ı Allah şehitlerimize gani gani rahmet eylesin. Şehitlerimizin kıymetli ailelerinin her zaman yanında olacağız. Kapımız gönlümüz onlara her daim açık olacaktır. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum" diye konuştu.
Şehit annesi Lütfiye Eyvaz, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol üyelerine ziyaretleri için teşekkür etti. Ziyaret sonunda Vali Yılmaz, şehit annesine Kur'an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti.

FOTOĞRAFLI