Geri Dön

SAMSUNSPOR, ALİ ZORLU İLE ANLAŞTI

SAMSUNSPOR, ALİ ZORLU İLE ANLAŞTI

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, geçen sezon Adanaspor’da forma giyen ön libero oyuncusu Ali Zorlu ile 2 yıllığına anlaştı.
Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Samsunspor Başkanı Emin Kar, altyapıdan sorumlu yönetici Mehmet Bank ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
İmza töreni öncesi konuşan Başkan Emin Kar, “Ali Zorlu bizim kendi bölgemizin çocuğudur. Kendisi Giresunlu'dur. Ali Zorlu’ya biz güveniyoruz. 2 sezon Adanaspor’da forma giydi. Adana’da başarılı bir grafik çizmiştir. Bizim takıma uyum sağlayacağına inanıyoruz. İnşallah Samsunspor’a da hayırlı olur. Uzun süreler burada oynayıp, başarılı olmasını istiyoruz” dedi.
ZORLU: "BURADA OLMAKTAN DOLAYI MUTLU VE ÇOK HUZURLUYUM"
Transferinde emeği geçenlere teşekkür eden Samsunspor’un yeni oyuncusu Ali Zorlu, “Burada olmaktan dolayı mutlu ve huzurluyum. Burada çok iyi bir aile ve arkadaşlık ortamı olduğunu biliyorum. Samsunspor yakından takip ettiğim ve oynamak istediğim kulüplerden birisiydi. Takımda çok yetenekli genç kardeşlerim ve ağabeylerim var. İnşallah hep beraber el ele verip, Samsunspor’u zirveye çıkaracağız. Sezon sonu da mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Ali Zorlu, Samsunspor ile 2 yıllığına anlaşma imzaladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber