Geri Dön
SivasBaşkan Eken ve delegeler, TOBB genel kuruluna katıldı

Başkan Eken ve delegeler, TOBB genel kuruluna katıldı

Başkan Eken ve delegeler, TOBB genel kuruluna katıldı

Başkan Eken ve delegeler, TOBB genel kuruluna katıldı

SİVAS, (DHA) - SİVAS Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) TOBB Delegeleri, online olarak düzenlenen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 78'inci Genel Kurulu'na katıldı.
STSO Başkan Mustafa Eken, Meclis Başkanı Çetin Yıldırım, üst kurul delegesi Yılmaz Çetin ile Genel Sekreter Erol Gencer’in online olarak katıldığı genel kurulda oda ve borsalarda görev almış ve hayatını kaybetmiş üyeler rahmet ve dua ile anıldı.
Başkan Mustafa Eken, TOBB’un ülke için önemine değinerek, "Yaşadığımız zor günlerde iş dünyasını temsil eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği taşın altına gövdesini koymuştur. Üyelerimizin sorun ve sıkıntılarının çözümü için bakanlıklarla, Cumhurbaşkanımızla görüşmeler yapmıştır. Üyelerimizin talepleri karşısında hızlı ve etkin iletişim kurduğumuz TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na Sivas iş dünyası adına teşekkür ediyorum. Birliğimizin 78'inci Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi. 
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Genel Kurul sonrası "81 il ve ilçelerden katılan tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Yapılması gereken çok iş var! Oda ve borsalarımızla birlikte üyelerimizin sıkıntılarını takip etmeye, dile getirmeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. (DHA)

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber