Geri Dön
TokatNİKSAR TSO YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

NİKSAR TSO YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

NİKSAR TSO YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

Tokat’ın Niksar ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na Mahmut Bülent Aybak seçildi.
Geçen günlerde vefat eden Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şöhretoğlu’ndan boşalan koltuğa TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Bülent Aybak seçildi. Tek adayın olduğu başkanlık seçiminde Mahmut Bülent Aybak Niksar Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı oldu.
Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, merhum Mehmet Şöhretoğlu’ndan boşalan Yönetim Kurulu Başkanlığı için seçime gitti. 15 Aralık Pazartesi günü Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında yapılan toplantıda, 5 kişiden oluşan Yönetim Kurulu üyelerinin tamamının katıldığı seçimde Mahmut Bülent Aybak oy birliği ile odanın yeni yönetim kurulu başkanı oldu.
Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bülent Aybak, seçimlerin ardından yaptığı açıklamada, “Merhum Mehmet Şöhretoğlu’nun ardından bu göreve seçilmem benim için büyük bir onur. O Niksar’da gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerle yönetim kurulu başkanı olarak ismini ölümsüzleştirdiği gibi, biz de çok büyük bir sorumluluk bırakmış oldu. Bu sorumluluğu layığı ile yerine getirmenin zorluklarının farkındayım. Ancak çalışma arkadaşlarımla birlikte başarıyı, hep birlikte yakalayacağımıza inancım tamdır. Yönetim Kurulu arkadaşlarımın bu seçimde bana vermiş oldukları desteğe teşekkür ediyor, sonucun camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber