Gündem
07.12.2017 - 15:09 | Son Güncelleme: 09.12.2017-16:57

ATA - AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?

ATA - AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak? Sorusu gündeme bomba gibi düştü. ATA - AÖF sonuçlarının ne zaman açıklanacağı öğrenciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. ATA - AÖF sonuçları internet üzerinden açıklanacak...

Sitene Ekle

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan öğrenciler, merakla araştırma yapmaya devam ediyor. ATA AÖF sonuçları ne zaman açıklanır? Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'ne bağlı öğrencilerin merak ettiği soruların cevapları...

ATA AÖF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ATA AÖF sınav sonuçları, sınav tarihinden itibaren yaklaşık 15 gün içerisinde Atatürk Üniversitesi'nde okuyan öğrencilerin, ‘Öğrenci Girişi’ sayfasına açıklanacak.

NOT: Öğrencilerin adreslerine postalanmayacak.

ATA AÖF SINAV SORU İTİRAZLARI HAKKINDA

Atatürk Üniversitesi, AÖF sınav sorularına itiraz hakkıyla ilgili duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda;
 
"Sadece kesin olarak hatalı gördüğünüz sorulara itirazda bulununuz.
 
Daha önceki sınavlarda bazı öğrencilerimizin bir derste 20 soruya itirazda bulunarak online soru itiraz sistemini suistimal ettiği tespit edilmiştir. Bu durum gerek soru itirazlarının incelenme,  gerekse sınav sonuçlarının açıklanma süresinin uzamasına neden olmaktadır. 
 
İtiraz sürecinin daha hızlı ve daha sağlıklı yürütülebilmesi için bir öğrencinin ara sınav döneminde soru itiraz hakkı toplamda 10 soruyla sınırlandırılmıştır.Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden anlık olarak yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz.
 
Not: Soru itirazları 6 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 23:59 a kadar yapılacak ve bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır.” İfadeleri kullanıldı."

 


Bilgi YarışmasıHayvanları koruma günü hangi tarihte kutlanır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    "Ele güne karşı" şarkısı verilenlerden hangisine aittir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX