Atatürk Üniversitesi

Atatürk Üniversitesi

Son dakika Atatürk Üniversitesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Atatürk Üniversitesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Atatürk Üniversitesi haber sayfamızda...

Atatürk Üniversitesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.395 atatürk üniversitesi haberi bulunmuştur.
ATA AÖF sınav giriş belgesi açıklandı! 2024 ATA AÖF sınav giriş yerleri için belge nasıl alınır? İşte ATA AÖF sınav takvimi ve sınav giriş belgesi alma ekranı
ATA AÖF sınav giriş belgesi açıklandı! 2024 ATA AÖF sınav giriş yerleri için belge nasıl alınır? İşte ATA AÖF sınav takvimi ve sınav giriş belgesi alma ekranı ATA AÖF sınav takvimi ve sınav giriş belgesi belli oldu. 2024 Bahar Dönemi ATA AÖF sınavları için hem sınav tarihleri hem de sınav yerleri merak konusu oldu. Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri, ATA AÖF sınav giriş belgesi 2024 nasıl, nereden alınır? ATA AÖF Bahar Dönemi vize ve final sınavları ne zaman? sorularını araştırıyor.
20.04.2024 Bilgi Rehberi
İstanbul için ‘Beklenildiği gibi riskli bir deprem olmayacak’ demişti! Prof. Dr. Ersoy’dan çok sert açıklama
İstanbul için ‘Beklenildiği gibi riskli bir deprem olmayacak’ demişti! Prof. Dr. Ersoy’dan çok sert açıklama Jeoloji Mühendisi Dr. Mehmet Salih Bayraktutan geçtiğimiz günlerde, İstanbul'da beklenildiği gibi yıkıcı bir depremin olmayacağını iddia etmişti. Prof. Dr. Özgün Ahmet Ercan da geçtiğimiz günlerde İstanbul, Ankara ve İzmir'de uzun süre deprem olmayacağını öne sürerek "Bir kere geldik bu dünyaya, yaşamın keyfini çıkar" tavsiyesinde bulunmuştu. İddialara ilişkin CNN TÜRK canlı yayınında Prof. Dr. Şükrü Ersoy yanıtladı.
12.04.2024 Haberler
İstanbul için ‘Beklenildiği gibi riskli bir deprem olmayacak’ demişti! Prof. Dr. Ersoy’dan çok sert açıklama
İstanbul için ‘Beklenildiği gibi riskli bir deprem olmayacak’ demişti! Prof. Dr. Ersoy’dan çok sert açıklama Jeoloji Mühendisi Dr. Mehmet Salih Bayraktutan geçtiğimiz günlerde, İstanbul'da beklenildiği gibi yıkıcı bir depremin olmayacağını iddia etmişti. Prof. Dr. Özgün Ahmet Ercan da geçtiğimiz günlerde İstanbul, Ankara ve İzmir'de uzun süre deprem olmayacağını öne sürerek "Bir kere geldik bu dünyaya, yaşamın keyfini çıkar" tavsiyesinde bulunmuştu. İddialara ilişkin CNN TÜRK canlı yayınında Prof. Dr. Şükrü Ersoy yanıtladı.
12.04.2024 Gündem
Dr. Bayraktutan, İstanbulluların yüreğine su serpti: Zemin ve eviniz sağlamsa rahat uyuyabilirsiniz
Dr. Bayraktutan, İstanbulluların yüreğine su serpti: Zemin ve eviniz sağlamsa rahat uyuyabilirsiniz Jeoloji Mühendisi Dr. Mehmet Salih Bayraktutan, "Türkiye'nin dört bir tarafında olduğu gibi söz konusu İstanbul segmenti üzerinde, 4- 5 büyüklüğünde depremler meydana gelmesi doğaldır. İstanbul'da iddia edilen yıkıcı deprem olmayacak. İstanbul'un en büyük şansı, zeminin geoteknik dayanımı yüksek kayalardan oluşmasıdır. Zemin ve eviniz sağlamsa; rahat uyuyabilirsiniz" dedi.
9.04.2024 Haberler
Ezber bozuldu! Beklenen deprem için 'İstanbul'un en büyük şansı' dedi ve açıkladı
Ezber bozuldu! Beklenen deprem için 'İstanbul'un en büyük şansı' dedi ve açıkladı Jeoloji Mühendisi Dr. Mehmet Salih Bayraktutan, "Türkiye'nin dört bir tarafında olduğu gibi söz konusu İstanbul segmenti üzerinde, 4- 5 büyüklüğünde depremler meydana gelmesi doğaldır. İstanbul'da iddia edilen yıkıcı deprem olmayacak" dedi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.
9.04.2024 Gündem
Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ATA AÖF: 2024 Bahar Dönemi sınavları ne zaman? ATA AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı? İşte son durum
Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ATA AÖF: 2024 Bahar Dönemi sınavları ne zaman? ATA AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı? İşte son durum ATA AÖF Bahar Dönemi sınavları bu ay uygulanacak. Öğrenciler sınav hazırlıklarına devam ediyor. Aynı zamanda sınav yerleri hakkında meraklanıyor. Peki ATA AÖF sınavları ne zaman, sınav giriş yerleri belgesi açıklandı mı? İşte 2024 Nisan ATA AÖF sınav takvimi
4.04.2024 Bilgi Rehberi
Erzincan'da seçim sonuçları belli oldu! İşte kazanan aday...
Erzincan'da seçim sonuçları belli oldu! İşte kazanan aday... Erzincan'da 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde resmi olmayan sonuçlarına göre belediye başkanı MHP'li Bekir Aksun oldu. İlçelerin 6'sında MHP, 1’inde BBP 1’inde de AK Parti seçimi kazandı.
1.04.2024 Gündem
Yozgat'ta seçim sonuçları belli oldu! Yeniden Refah Partisi  adayı kazandı
Yozgat'ta seçim sonuçları belli oldu! Yeniden Refah Partisi adayı kazandı Yozgat'ta kesin olmayan sonuçlara göre Yeniden Refah Partisi Adayı Kazım Arslan belediye başkanı oldu. İlçelerde ise 7'sinde MHP, 5'inde AK Parti, 1'inde Yeniden Refah Partisi kazandı.
1.04.2024 Gündem
Kars'ta MHP'li Ötüken Senger Belediye Başkanı oldu
Kars'ta MHP'li Ötüken Senger Belediye Başkanı oldu Kars'ta 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre, MHP'li Prof. Dr. Ötüken Senger Belediye Başkanı oldu.
31.03.2024 Gündem
Adıyaman'da CHP'li Abdurrahman Tutdere başkan seçildi; AK Parti 6, CHP ve DEVA birer ilçe kazandı
Adıyaman'da CHP'li Abdurrahman Tutdere başkan seçildi; AK Parti 6, CHP ve DEVA birer ilçe kazandı Adıyaman'da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre, CHP'li Abdurrahman Tutdere Belediye Başkanı oldu. İlçelerde ise AK Parti 6, CHP ve Deva Partisi ise birer belediye başkanlığı kazandı.
31.03.2024 Gündem
Rize’de seçimleri resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti’li Metin kazandı
Rize’de seçimleri resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti’li Metin kazandı Rize’de Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti’li Rahmi Metin belediye başkanı oldu. İlçelerde ise AK Parti 7, CHP 3, MHP ise 1 başkanlık kazandı.
31.03.2024 Gündem
Bayburt’ta AK Partil'i Mete Memiş başkan seçildi; 1 ilçeyi MHP, 1 ilçeyi AK Parti kazandı
Bayburt’ta AK Partil'i Mete Memiş başkan seçildi; 1 ilçeyi MHP, 1 ilçeyi AK Parti kazandı Bayburt'ta 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre AK Partili Mete Memiş belediye başkanı seçilirken, 2 ilçenin 1'inde MHP, 1’inde AK Parti kazandı.
31.03.2024 Gündem
Yeni ev tutup Rus sevgilisini öldürdü! Mahkemede sürpriz isim
Yeni ev tutup Rus sevgilisini öldürdü! Mahkemede sürpriz isim Erzurum’da Suriye uyruklu sevgilisi Mohammad Nizar Arnabeh (30) tarafından öldürülen Rusya vatandaşı Anastasia Emelianova'nın (33) avukat arkadaşı Varya Mihaylova (32), 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaları yakından takip ediyor.
29.03.2024 Gündem
ATA AÖF ARA SINAV TARİHLERİ | ATA AÖF Bahar Yarıyılı Ara Sınavları Ne Zaman, Hangi Tarihte Yapılacak?
ATA AÖF ARA SINAV TARİHLERİ | ATA AÖF Bahar Yarıyılı Ara Sınavları Ne Zaman, Hangi Tarihte Yapılacak? ATA AÖF ara sınav tarihleri belli oldu. 2023-2024 ATA AÖF Bahar Dönemi vize sınavları için hazırlıklar başladı. Sınava katılacak öğrenciler sınav takvimini araştırıyor. İşte Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi sınav tarihleri.
29.03.2024 Bilgi Rehberi
Erzurum'da buzlanma kazayı beraberinde getirdi! 30 araç birbirine girdi
Erzurum'da buzlanma kazayı beraberinde getirdi! 30 araç birbirine girdi Erzurum'da buzlanma nedeniyle kayganlaşan yolda duramayan yaklaşık 30 araç birbirine girdi, 13 kişi yaralandı. Kazaya karışan taksi şoförü yaşananları anlattı.
22.03.2024 Gündem
Doç. Dr. Çağlar Özer'den deprem yorumu: Bir gün depremle yüz yüze gelme ihtimalimiz çok yüksek
Doç. Dr. Çağlar Özer'den deprem yorumu: Bir gün depremle yüz yüze gelme ihtimalimiz çok yüksek Erzurum Atatürk Üniversitesi Deprem Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Çağlar Özer, "6-7 büyüklüğünde olacaktan ziyade hangi bölgede yaşıyorsak yaşayalım bir gün depremle yüz yüze gelme ihtimalimiz çok yüksek." dedi.
5.03.2024 Gündem
Okul müdürü 12 üniversite bitirdi, 4 üniversite okuyor! Hedefi Guinness'e girmek
Okul müdürü 12 üniversite bitirdi, 4 üniversite okuyor! Hedefi Guinness'e girmek Samsun Bafra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Alpaslan Yüksel, 12 üniversite bitirdi. Halen dört üniversite okuyan okul müdürünün hedefi toplam 17 üniversite bitirmek ve Guinness Rekorlar Kitabı'na girmek.
27.02.2024 Gündem
AÇIKLANDI! ATA AÖF BÜTÜNLEME SONUÇLARI SORGULAMA: Atatürk Üniversitesi bütünleme sınav sonuç ekranı
AÇIKLANDI! ATA AÖF BÜTÜNLEME SONUÇLARI SORGULAMA: Atatürk Üniversitesi bütünleme sınav sonuç ekranı ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları açıklandı. Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (ATA AÖF) güz dönemi bütünleme sınavları tamamlandı. Bahar dönemi öncesi alttan ders bırakmak istemeyen açıköğretim öğrencileri bütünleme sınavının sonuçlarının açıklanacağı tarihe kitlenmişti. İşte Atatürk Üniversitesi bütünleme sınav sonuç ekranı...
23.02.2024 Bilgi Rehberi
Erzurum’da dehşet! Cezaevinden firar edip 15 yıllık eşini vurdu
Erzurum’da dehşet! Cezaevinden firar edip 15 yıllık eşini vurdu Erzurum’da cezaevinden firar eden, 30 suç kaydı bulunan Şafak Saydam (39), kendisinden boşanmak isteyen 4 çocuğunun annesi 15 yıllık eşi Elif Saydam'ı (32) tabancayla vurarak ağır yaraladı.
19.02.2024 Gündem
ATA AÖF SINAV GRİŞ BELGESİ İNDİR 📌 ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman, saat kaçta, kaç dakika sürecek?
ATA AÖF SINAV GRİŞ BELGESİ İNDİR 📌 ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman, saat kaçta, kaç dakika sürecek? ATA AÖF güz dönemi bütünleme sınavları için giriş belgeleri paylaşıldı. Atatürk Üniversitesi açıköğretim sınav takimine göre bütünleme sınavları üç oturumda yapılacak. 2024 ATA AÖF bütünleme sınavı saat kaçta başlayacak, kaç dakika sürecek?
16.02.2024 Bilgi Rehberi
Çığda yaralanan operatör hayatını kaybetti! Yürek yakan detay ortaya çıktı
Çığda yaralanan operatör hayatını kaybetti! Yürek yakan detay ortaya çıktı Erzurum’un Aziziye ilçesinde yol açma çalışması sırasında üzerine çığ düşen iş makinesinin operatörü Muhammet Yusuf Bucuğa (39), tedavi gördüğü hastanede 5 gün sonra yaşamını yitirdi. Bucuğa'nın çığdan bir süre önce sosyal medyadan sürücüleri, "Tipi olan yollara girmeyin. Görüntüyü alamadığınız yere girmeyin" diyerek uyardığı ortaya çıktı.
12.02.2024 Haberler
Çığda yaralanan operatör hayatını kaybetti! Yürek yakan detay ortaya çıktı
Çığda yaralanan operatör hayatını kaybetti! Yürek yakan detay ortaya çıktı Erzurum’un Aziziye ilçesinde yol açma çalışması sırasında üzerine çığ düşen iş makinesinin operatörü Muhammet Yusuf Bucuğa (39), tedavi gördüğü hastanede 5 gün sonra yaşamını yitirdi. Bucuğa'nın çığdan bir süre önce sosyal medyadan sürücüleri, "Tipi olan yollara girmeyin. Görüntüyü alamadığınız yere girmeyin" diyerek uyardığı ortaya çıktı.
12.02.2024 Gündem
ATA AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ nasıl alınır, çıktı mı? ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman, Bahar Dönemi vize - final sınavları hangi ayda? İşte ATA AÖF sınav takvimi
ATA AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ nasıl alınır, çıktı mı? ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman, Bahar Dönemi vize - final sınavları hangi ayda? İşte ATA AÖF sınav takvimi Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin sınav süreci ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Güz Döneminin vize ve final sınavları ardından gündeme gelen ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman? ATA AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı? İşte takvim
9.02.2024 Bilgi Rehberi
Yağmur ormanlarında yaşayanlarda görülen hastalık! Koronavirüs geçirdikten 1 sene sonra yüzü tanınmaz hale geldi
Yağmur ormanlarında yaşayanlarda görülen hastalık! Koronavirüs geçirdikten 1 sene sonra yüzü tanınmaz hale geldi Erzurum'da Covid-19 geçirdikten sonra milyonda 2 ya da 3 görülen 'pemfigus' olarak bilinen deri hastalığına yakalanan İbrahim Akan'ın yüzü 1 sene içerisinde tanınmaz hale geldi.
9.02.2024 Haberler
Yağmur ormanlarında yaşayanlarda görülen hastalık! Koronavirüs geçirdikten 1 sene sonra yüzü tanınmaz hale geldi
Yağmur ormanlarında yaşayanlarda görülen hastalık! Koronavirüs geçirdikten 1 sene sonra yüzü tanınmaz hale geldi Erzurum'da Covid-19 geçirdikten sonra milyonda 2 ya da 3 görülen 'pemfigus' olarak bilinen deri hastalığına yakalanan İbrahim Akan'ın yüzü 1 sene içerisinde tanınmaz hale geldi.
9.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Atatürk Üniversitesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.