Açıköğretim

Açıköğretim

Son dakika açıköğretim haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan açıköğretim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan açıköğretim haber sayfamızda...

Açıköğretim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.036 açıköğretim haberi bulunmuştur.
AÖF FİNAL SONUÇLARI 2024: 👩‍💻 Bahar Dönemi Anadolu Üniversitesi AÖF final sınav sonucu açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?
AÖF FİNAL SONUÇLARI 2024: 👩‍💻 Bahar Dönemi Anadolu Üniversitesi AÖF final sınav sonucu açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi açıköğretim (AÖF) bahar dönemi final sınavları gerçekleştirildi. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi final sınavları 25-26 Mayıs tarihlerinde tamamlandı Peki, Bahar Dönemi Anadolu Üniversitesi AÖF final sınav sonucu açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?
28.05.2024 Bilgi Rehberi
Anadolu Üniversitesi AÖF FİNAL SORULARI & CEVAPLARI ❗ AÖF bahar dönemi final sınavı ne zaman, saat kaçta?
Anadolu Üniversitesi AÖF FİNAL SORULARI & CEVAPLARI ❗ AÖF bahar dönemi final sınavı ne zaman, saat kaçta? AÖF finallerine katılım sağlayacak adaylar, sınavdan hemen sonra Anadolu Üniversitesi açıköğretim sınav soru ve cevaplarına yoğunlaşıyor. 2024 sınav takvimine göre AÖF bahar dönemi dönem sonu sınavları iki gün peş peşe düzenleniyor. Peki, AÖF finalleri hangi gün, saat kaçta?
25.05.2024 Bilgi Rehberi
AUZEF SINAV tarihi değişti mi? İstanbul Üniversitesi AUZEF final sınav giriş belgesi yayımlandı mı, finaller ne zaman?
AUZEF SINAV tarihi değişti mi? İstanbul Üniversitesi AUZEF final sınav giriş belgesi yayımlandı mı, finaller ne zaman? İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bahar dönemi yarıyıl sonu sınavlarına kısa süre kaldı ve AUZEF sınav giriş belgesi bekleyişi başladı. 2024 AUZEF finalleri ne zaman?
24.05.2024 Bilgi Rehberi
ATA AÖF: Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi final sınavları ne zaman? ATA AÖF sınav giriş yerleri belgesi açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?
ATA AÖF: Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi final sınavları ne zaman? ATA AÖF sınav giriş yerleri belgesi açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin sınav takviminde Yarıyıl sonu (final) sınavı tarihleri yer aldı. Öğrenciler ise ATA AÖF sınav giriş belgesi ile ilgili araştırmalara başladı. Peki ATA AÖF sınav giriş yerleri belgesi yayınlandı mı, nasıl alınır?
23.05.2024 Bilgi Rehberi
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF SINAV YERİ SORGULAMA (aosogrenci.anadolu.edu.tr) 2024 💻 AÖF bahar dönemi final sınavları ne zaman, saat kaçta?
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF SINAV YERİ SORGULAMA (aosogrenci.anadolu.edu.tr) 2024 💻 AÖF bahar dönemi final sınavları ne zaman, saat kaçta? AÖF sınav yerleri belli oldu ve gözler sınav tarihinde! Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Bahar Dönemi final sınav tarihleri duyuruldu. AÖF öğrencileri AÖF finalleri ne zaman, saat kaçta? sorularına yanıt arıyor. İşte, AÖF final tarihleri...
21.05.2024 Bilgi Rehberi
2024 AÖF SINAV YERLERİ SORGULAMA:  AÖF Bahar Dönemi finalleri için sınav giriş belgesi açıklandı! AÖF final sınavları ne zaman, kaç gün kaldı?
2024 AÖF SINAV YERLERİ SORGULAMA: AÖF Bahar Dönemi finalleri için sınav giriş belgesi açıklandı! AÖF final sınavları ne zaman, kaç gün kaldı? AÖF sınav giriş yerleri belgesi ile ilgili sorular yanıt buldu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin sınav tarihleri takvimi belli oldu. Öğrenciler, AÖF sınav giriş belgesi açıklandı mı, ne zaman açıklanacak sorularına cevap aramaya başladı. Peki AÖF sınav tarihleri ne zaman? İşte Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin sınav takvimi...
17.05.2024 Bilgi Rehberi
AÖF FİNAL SINAV TARİHLERİ: AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim AÖF sınavları ne zaman?
AÖF FİNAL SINAV TARİHLERİ: AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim AÖF sınavları ne zaman? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF sınav takvimi belli oldu. Bahar dönemi final sınavları için geri sayım başlamışken sınav tarihleri ve giriş belgeleri araştırılmaya başlandı. Öğrenciler AÖF dönem sonu sınav yerlerinin belli olmasını beklemeye başladı. AÖF finaller ne zaman, sınav giriş belgesi yayımlandı mı?
13.05.2024 Bilgi Rehberi
Anadolu Üniversitesi AÖF final sınav tarihi 2024 ✍AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı?
Anadolu Üniversitesi AÖF final sınav tarihi 2024 ✍AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF sınav takvimine göre bahar dönemi final sınavlarına kısa süre kaldı. Öğrenciler ise AÖF dönem sonu sınav yerlerini bekliyor. AÖF finaller ne zaman, sınav giriş belgesi yayımlandı mı?
10.05.2024 Bilgi Rehberi
Açıköğretim Fakültesi > AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ 2024 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? AÖF Bahar Dönemi final sınavları ne zaman? İşte Açık öğretim sınav takvimi
Açıköğretim Fakültesi > AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ 2024 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? AÖF Bahar Dönemi final sınavları ne zaman? İşte Açık öğretim sınav takvimi AÖF sınav giriş belgesi ile ilgili araştırmalar arttı. AÖF Bahar Dönemi sınavlarına kısa bir zaman kala AÖF sınav yerleri ile birlikte AÖF sınav tarihleri merak konusu oldu. e Devlet ve öğrenci sayfası üzerinden erişime açılan AÖF sınav giriş belgesi açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? AÖF Bahar Dönemi sınavları ne zaman? İşte takvim
9.05.2024 Bilgi Rehberi
ATA AÖF FİNAL SINAV TARİHLERİ 2024: Atatürk Üniversitesi ATA AÖF bahar dönemi final sınav giriş belgesi ne zaman yayımlanacak?
ATA AÖF FİNAL SINAV TARİHLERİ 2024: Atatürk Üniversitesi ATA AÖF bahar dönemi final sınav giriş belgesi ne zaman yayımlanacak? Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi (ATA AÖF) bahar dönemi final sınavları akademik takvimde yer aldı. Öğrenciler ATA AÖF final sınav yerlerinin açıklanacağı tarihi araştırıyor. Peki, 2024 ATA AÖF finalleri ne zaman? ATA AÖF akademik takvim...
7.05.2024 Bilgi Rehberi
AÖF FİNAL SINAVI 2024 TARİHİ: Anadolu Üniversitesi (AÖF) bahar dönemi final sınavı ne zaman, saat kaçta?
AÖF FİNAL SINAVI 2024 TARİHİ: Anadolu Üniversitesi (AÖF) bahar dönemi final sınavı ne zaman, saat kaçta? Anadolu Üniversitesi bahar dönemi final sınav takvimi paylaşıldı. AÖF finallerini bekleyen adaylar sınav saatlerini de araştırıyor. 2024 AÖF bahar dönemi final sınavları ne zaman?
19.04.2024 Bilgi Rehberi
AUZEF ara sınav giriş belgeleri ne zaman yayımlanacak? AUZEF bahar dönemi vize sınav tarihi...
AUZEF ara sınav giriş belgeleri ne zaman yayımlanacak? AUZEF bahar dönemi vize sınav tarihi... İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bahar dönemi ara sınav tarihine kısa süre kaldı. Öğrenciler ise AUZEF vize sınav giriş belgelerinin yayımlanacağı günü bekliyor. 2024 AUZEF ara sınavlar ne zaman? Sınav takvimi...
19.04.2024 Bilgi Rehberi
Açık lise 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2024 AÖL sınav sonuçları sorgulama ekranı!
Açık lise 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2024 AÖL sınav sonuçları sorgulama ekranı! MEB Açıköğretim Lisesi (AÖL) 2. dönem sınavları 16-17 Mart 2024 tarihinde düzenlenmişti. Şimdi ise gözler AÖL sınav sonuçlarına çevrildi. AÖL 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Açıköğretim lisesi sınav sonuçları sorgulamasına dair detaylar içeriğimizde.
16.04.2024 Bilgi Rehberi
AÖF SONUÇLARI 2024 👩‍💻 Anadolu Üniversitesi AÖF ara sınav sonucu açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?
AÖF SONUÇLARI 2024 👩‍💻 Anadolu Üniversitesi AÖF ara sınav sonucu açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi açıköğretim (AÖF) bahar dönemi ara sınavları gerçekleştirildi. Adayların soru ve cevapları da erişime açıldı. Açıköğretim öğrencileri AÖF vize sınavı sonuç ve final sınav tarihlerine yoğunlaştı. Peki, AÖF vize sonuçları ne zaman açıklanacak?
2.04.2024 Bilgi Rehberi
AUZEF AKSİS 💢 AUZEF KAYIT YENİLEME uzatıldı mı, nasıl yapılır? AUZEF bahar dönemi vize sınavı ne zaman?
AUZEF AKSİS 💢 AUZEF KAYIT YENİLEME uzatıldı mı, nasıl yapılır? AUZEF bahar dönemi vize sınavı ne zaman? AUZEF akademik takvimine göre kayıt yenileme işlemleri alınıyor. 2024 yılı bahar dönemi sınavlarından önce öğrenciler sınav merkezi tercihleri yapıyor. İstanbul Üniversitesi açıköğretim AUZEF vize sınavları ne zaman, kayıt yenileme süresi ne zaman bitiyor?
28.03.2024 Bilgi Rehberi
AÖF VİZE ARA SINAV SORULARI VE CEVAPLARI YAYINLANDI MI? 2024 AÖF Bahar Dönemi sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak?
AÖF VİZE ARA SINAV SORULARI VE CEVAPLARI YAYINLANDI MI? 2024 AÖF Bahar Dönemi sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak? AÖF ara sınav sonuçları, ara sınav soruları ve cevap anahtarı için aramalar hız kazandı. Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi ara sınavları 23-24 Mart tarihlerinde uygulandı. Sınav sonuçları ve sınava ait cevaplar da heyecanla bekleniyor. Peki, AÖF sonuçları ne zaman açıklanır?
26.03.2024 Bilgi Rehberi
Survivor Yunus Emre kimdir kaç yaşında? Yunus Emre Özden kaç yaşında aslen nereli mesleği ne?
Survivor Yunus Emre kimdir kaç yaşında? Yunus Emre Özden kaç yaşında aslen nereli mesleği ne? Survivor 2022 All Star kadrosuna yedeklerden katılan bir diğer isim olan Yunus Emre Özden Gönüllüler takımında mücadelesini sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl Survivor'da Gönüllüler takımında başladıktan sonra Ünlüler takımında da mücadele eden Yunus Emre sıklıkla yarışma ve parkurlarda çıkışları ile adından söz ettirmişti. Bu yıl iyi bir performans ile geri dönen Yunus Emre Özden yarım bıraktığı işi tamamlaya geldiğini ifade etti.
23.03.2024 Cadde
AÖF VİZE SINAV SAATİ | AÖF SINAVLARI NE ZAMAN 2024? Anadolu Üniversitesi AÖF bahar dönemi vize sınav giriş belgesi alma!
AÖF VİZE SINAV SAATİ | AÖF SINAVLARI NE ZAMAN 2024? Anadolu Üniversitesi AÖF bahar dönemi vize sınav giriş belgesi alma! Anadolu Üniversitesi Açıköğretim bahar dönemi vize sınavlarına sayılı gün kaldı. Öğrenciler ise 2024 AÖF sınav tarihlerine yoğunlaştı. Anadolu Üniversitesi AÖF vize sınavları için giriş belgeleri yayımlandı. AÖF bahar dönemi vize sınavı ne zaman?
22.03.2024 Bilgi Rehberi
AUZEF KAYIT YENİLEME 2024 TARİHLERİ: AUZEF kayıt yenileme ne zaman, nasıl yapılır? AUZEF bahar dönemi kayıt yenileme ücreti
AUZEF KAYIT YENİLEME 2024 TARİHLERİ: AUZEF kayıt yenileme ne zaman, nasıl yapılır? AUZEF bahar dönemi kayıt yenileme ücreti AUZEF bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri sürüyor. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi 2023-2024 yılı bahar dönemi kayıt yenileme kılavuzu adaylarla paylaşıldı. AUZEF kayıt yenileme nasıl yapılır? AUZEF kayıt yenileme AKSİS...
15.03.2024 Bilgi Rehberi
AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİ açıklandı mı? Anadolu Üniversitesi AÖF vize sınavı ne zaman, saat kaçta?
AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİ açıklandı mı? Anadolu Üniversitesi AÖF vize sınavı ne zaman, saat kaçta? 2023-2024 yılı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri bahar dönemi ara sınavları mart ayında gerçekleşecek. Sınava girecekler ise AÖF vize sınav giriş belgelerine odaklandı. Peki, 2024 AÖF bahar dönemi vize sınavları ne zaman?
12.03.2024 Bilgi Rehberi
AUZEF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ 2024: AUZEF bahar dönemi kayıt yenileme nasıl yapılır?
AUZEF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ 2024: AUZEF bahar dönemi kayıt yenileme nasıl yapılır? AUZEF bahar dönemi kayıt yenileme süreci başladı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bahar dönemi sınav takvimi de paylaşıldı. 2024 AUZEF sınavları ne zaman? AUZEF bahar dönemi kayıt yenileme ücretleri...
2.03.2024 Bilgi Rehberi
AÖF SINAV TARİHLERİ TAKVİMİ 2024 ✍ Anadolu Üniversitesi AÖF VİZE SINAVLARI ne zaman, sınav giriş belgesi yayımlandı mı?
AÖF SINAV TARİHLERİ TAKVİMİ 2024 ✍ Anadolu Üniversitesi AÖF VİZE SINAVLARI ne zaman, sınav giriş belgesi yayımlandı mı? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2023-2024 sınav takvimine göre bahar dönemi ara sınav tarihleri yaklaştı! AÖF vize sınavları için sınav yerleri belli oldu mu? 2024 AÖF bahar dönemi vize sınavları ne zaman?
2.03.2024 Bilgi Rehberi
Köyünde et, süt, yumurta, bal, bedava! 'Dünyanın en zengini gibi hissediyorum'
Köyünde et, süt, yumurta, bal, bedava! 'Dünyanın en zengini gibi hissediyorum' Yaşıtları şehirlere göç ederken, zorluklarla boğuşan 20 yaşındaki genç çiftçi Nida Elif Selci köyünde kalmayı seçti. Çanakkale'deki aile işletmelerinde hem okuyan hem çalışan Nida, "Kızın tarlada, merada ne işi var?" diyenlere inat çok sevdiği bu yerde kendini dünyanın en zengini gibi hissediyor.
29.02.2024 Yaşam
AÖF SINAV TARİHLERİ 2024: Anadolu Üniversitesi AÖF Bahar Dönemi vize sınavı ne zaman, kaç dakika sürecek?
AÖF SINAV TARİHLERİ 2024: Anadolu Üniversitesi AÖF Bahar Dönemi vize sınavı ne zaman, kaç dakika sürecek? Anadolu Üniversitesi açıköğretim güz dönemi sınav takvimi tamamlandı ve gözler bahar dönemi sınavlarında! AÖF 2024 vize sınav tarihi ne zaman? AÖF bahar dönemi ara sınavı ne zaman, saat kaçta olacak? İşte, AÖF sınav takvimi...
24.02.2024 Bilgi Rehberi
Plazadan köy muhtarlığına! 'Züğürt Ağa gibi olma' diyorlar ama korkusu yok
Plazadan köy muhtarlığına! 'Züğürt Ağa gibi olma' diyorlar ama korkusu yok Uluç Özturan, 5 yıl önce İstanbul'dan İzmir Kınık'taki Çiftlikköy’e yerleşerek yeni bir yaşam kurdu. Bir zamanlar yabancısı olduğu bu köyde şimdi ise bir muhtar adayı. Aday olmaya köyün büyükleriyle yaptığı konuşma sonrası karar veren Uluç'un, "Ya sandıktan bir tek kendi oyun çıkarsa" diyenlere ise cevabı var.
24.02.2024 Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Açıköğretim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.