Turkcell’den yurt dışı sürprizi

Turkcell, Kurban Bayramı’nı yurt dışında karşılamaya hazırlanan müşterilerine tarifesi ne olursa olsun, 5 18 Ağustos tarihleri arasında 1 GB internetin yanı sıra 60 dakika (arama/aranma) veya 60 SMS hediye edeceğini açıkladı.

Turkcell’den yurt dışı sürprizi

Turkcell’liler bu hediyeyle ABD’den Almanya’ya, Avustralya’dan İtalya’ya, Güney Afrika’dan İspanya’ya kadar 88 farklı ülkede kullanacak. Yurt dışında bulunacaklara otomatik olarak tanımlanacak olan hediyeyle Turkcell müşterileri sevdikleriyle Türkiye’deki gibi bayramlaşacak.

1 saat geçerli

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barbaros Yiş, şunları söyledi:

“Sadece yurtiçinde değil yurt dışında da müşterilerimizin yanındayız. Ülkemiz ve insanlarımızın için manevi anlam taşıyan Kurban Bayramı’nda müşterilerimize yakınlarıyla rahatça bayramlaşabilmeleri için bir hediye sunuyoruz. Bu hediyemiz sayesinde Turkcell’liler gerek internet üzerinden gerekse konuşarak bayramın coşkusunu dünyanın dört bir yanına taşıyacak.”   

Yurt dışındaki ilk kullanımda devreye girecek ve 1 saat geçerli olacak hediye 88 ülkede kullanılabilecek.

 

 

 

Ayağına olta şamandırası takılan martının çaresiz çırpınışıSarıyer'de ayağına olta kancası ve olta şamandırası takılan martı bir süre uçtuktan sonra konduğu yerde kurtulmaya çalıştı. Fatih'te yine ayağına misina ve olta şamandırası takılan bir martı vatandaşlar tarafından kurtarılıp doğaya salındı. Sarıyer'deki martının çaresizliği ve Fatih'teki martının kurtarılma anı kameralara yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber