Birsen Bekgöz kimdir? Survivor Birsen

Birsen Bekgöz dikkatleri üzerine çekti. 2018 Survivor yarışmasında Gönüllüler takımında yarışan Birsen Bekgöz'ün adı son günlerde Nihat Doğan ile anılmıştı. Birsen Bekgöz paylaştığı fotoğraf ile iddiaları doğruladı. Peki Birsen Bekgöz kimdir?

Birsen Bekgöz kimdir? Survivor Birsen

Birsen Bekgöz kimdir? Survivor'da dikkatleri üzerine çeken Birsen Bekgöz, Nihat Doğan ile birlikte olduğu yönünde çıkan iddiaları paylaştığı fotoğraf ile doğruladı.

BİRSEN BEKGÖZ KİMDİR?

Survivor da yarışmacı olan Birsen Bekgöz 18 Ekim 1980 senesinde Almanya'nın Berlin şehrinde dünyaya gelmiştir. Kısa mesafe koşucusu olan Birsen Bekgöz Enka sporcusudur. Birsen Bekgöz 3 kez Türkiye rekorunu kırmayı başarmıştır. Survivor Birsen'in ailesi aslen Ankaralı'dır.

Eğitim hayatına ilk olarak Almanya'da başlayan Birsen Bekgöz, lisans eğitimi için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bulunan Doğu Akdeniz Üniversitesine giderek burada lisans eğitimini tamamlamıştır.

Survivor yarışmacısı Birsen Bekgöz, sporcu kariyeri boyunca birden çok Türkiye Şampiyonluğu kazanmıştır.

2004 ve 2005 senelerinde 200 metrede,

2004, 2006, 2010 ve 2013 senelerinde 400 metre engellide birincilikler elde etmiştir.

2004 senesinde Cezmi Or Kupası'nda 400 metre engelli koşusunda da altın madalya kazanmıştır.

Bundan sonraki senede yani 2005 yılında İspanya'nın Almeria şehrinde düzenlenen Akdeniz Oyunları'nda 200 metre, 400 metre engelli, 4x100 metre bayrak koşusu ve 4x400 metre bayrak koşusu dallarında yarışarak kendini göstermiştir.

Atletik yapısıyla da Survivor yarışmasında dikkat çeken Birsen Bekgöz, kısa mesafe koşucusu olmanın avantajlarını yarıştığı oyunlarda kullanarak birçok zaman Gönüllü takımının kazanmasında yardımcı olmuştur.

İŞTE BİRSEN BEKGÖZ'ÜN PAYLAŞAMI:

Birsen Bekgöz kimdir Survivor Birsen

30 santimetreden girip dükkanı soydu, farklı kılıkla çıkarken kameraya yakalandıBursa'da, 30 santimetre çapındaki camdan içeri giren hırsız dükkanı soydu. İş yeri sahibinin kıyafetlerini giyerek camdan çıkan zanlı güvenlik kamerasına yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber