Geri Dön

Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? Son dakika depremleri Kandilli Rasathanesi 10 Aralık Salı

Türkiye'de son zamanlarda artış gösteren deprem haberlerine bir yenisi daha eklendi ve bu kez Marmara Bölgesi illerinden Balıkesir, beşik gibi sallandı. Peki Balıkesir'deki depremin şiddeti kaç ve merkez üssü neresi? İşte son dakika depremiyle ilgili ayrıntılar...

Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? Son dakika depremleri Kandilli Rasathanesi 10 Aralık Salı

Son depremler nerede oldu? Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son 500 depremi listeliyor. Peki 10 Aralık 2019 son depremler nerede oldu? İşte son dakika meydana gelen depremler...

SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

BALIKESİR'DE KORKUTAN DEPREM (10 ARALIK - 23:24)

Balıkesir'in Altıeylül ilçesinde 4,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 23:24'te aynı bölgede 4.3 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Depremde hasar bilgisi yok.

İSTANBUL'DA DA HİSSEDİLDİ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 23.14'de, Altıeylül'de 4,6 büyüklüğünde yer sarsıntısı kaydedildi. Depremin yaklaşık 7 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlendi. Deprem İzmir, Bursa, İstanbul ve Manisa'da hissedildi. Saat 23.24'de ikinci kez sarsılan Altıeylül'de 4,3 büyüklüğünde deprem oldu. Depremin yaklaşık 11 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlendi.

Guatemala’da akrobasi uçağı yere çakıldı: 3 ölüGuatemala'da bir akrobasi uçağının düşmesi sonucu 2’si izleyici biri pilot olmak üzere 3 kişi öldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber