Geri Dön

Deprem mi oldu? Bir son dakika deprem haberi daha! (27 Kasım)

Türkiye deprem haberiyle sarsılmaya devam ediyor. Son zamanlarda artış gösteren deprem haberlerine bir yenisi daha eklendi ve bu kez Denizli beşik gibi sallandı. İşte Kandilli Rasathanesi'nden gelen son dakika deprem haberleri...

Deprem mi oldu? Bir son dakika deprem haberi daha! (27 Kasım)

Yurt genelinde meydana gelen son dakika depremleri sonrası gözler Kandilli Rasathanesi'ne çevrildi. Peki Türkiye'de bugün deprem oldu mu? İşte alınan veriler ışığında son dakika depremleri ile bilgiler...

DENİZLİ BEŞİK GİBİ SALLANDI! (26 KASIM SALI)

Denizli'nin Çardak ilçesinde 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Son dakika | Denizli'de korkutan deprem Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 23.03'te Denizli'nin Çardak ilçesinde 4 büyüklüğünde yer sarsıntısı kaydedildi. Depremin 7 kilometre derinlikte olduğu belirlendi. Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 3.9 olarak duyurdu.

ADANA'DA SON DAKİKA DEPREMİ (24 KASIM PAZAR)

AFAD'dan yapılan açıklamada, Adana'nın Kozan ilçesinde saat 16.33'te 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldiği bildirildi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) verilerine göre, merkez üssü Kozan ilçesi olan 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin saat 16.33'te, 11,25 kilometre derinlikte olduğu kaydedildi. Depremin, Kozan'ın yanı sıra çevre ilçelerde de hissedildiği öğrenildi.

BU KEZ BALIKESİR'DEN KORKUTAN HABER! (21 KASIM PERŞEMBE)

Balıkesir'de yaklaşık 15 dakika arayla 3.9 ve 3.3 büyüklüğünde iki deprem oldu. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) verdiği bilgiye göre, saat 15.15'te merkez üssü Bigadiç ilçesi olan 3,9 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Sarsıntı, yerin yaklaşık 11,46 kilometre derinliğinde gerçekleşti. İlk depremin ardından saat 15:27'de merkez üssü yine Bigadiç olan 3.3 büyüklüğünde bir deprem daha oldu. İkinci depremin derinliği ise 6.39 kilometre olarak ölçüldü. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise 3.9 büyüklüğünde depremin merkez üssünü Sındırgı ilçesine bağlı Taşköy olarak açıkladı. İkinci depremin büyüklüğü ise 3.5 olarak tespit edildi. Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, 3,9 büyüklüğündeki depreme ilişkin ilçelerinde olumsuz bir durumun bulunmadığını söyledi.

27 KASIM SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

Birlikte yaşadığı kadını öldürdü!Çanakkale'nin Bayramiç ilesinde evli olan Nuri E. (32), imam nikahlı ikinci eşi Şerife Beceren'i (26) av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Gözaltına alınan Eroğlu, ilk ifadesinde, sabah ava gitmek için tüfeğini kontrol ederken kazayla ateş aldığını ileri sürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber