Hafta Sonu Ankara’da Yapılabilecek En İyi 5 Şey

Kim demiş Ankara sıkıcı bir şehirdir diye? Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği, keyifli zamanlar geçirebileceği pek çok aktivite bulması elbette mümkün.
Özellikle de mevsim sonbaharsa ve hafta sonu ise…

Arkadaşlarla güzel bir kahvaltı

Hafta içi iş yoğunluğundan dolayı çoğunlukla geçiştirilen kahvaltı, hafta sonu için yapılabilecek en güzel aktivitelerin başında gelir. Bir de arkadaşlarla beraber enfes lezzetlerle donatılmış keyifli bir kahvaltı sofrasında ise kim hayır diyebilir ki?

Belki bir film…

Yeni sezonla birlikte vizyon da hareketlenmeye başladı. Her cuma yerli – yabancı pek çok film izleyicisiyle buluşuyor. Hazır havalar da serinlemeye başlamışken sinemaya gitme fikri de ağır basıyor. Aksiyon, komedi, drama... Sinema salonunun konforlu koltuklarına kurulun ve filmin tadını çıkarın!

Çocukluğa dönmenin keyfi

Işıl ışıl ve rengarenk oyun alanları, çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgi odağı… Alışveriş merkezinde çocuk alanını bulun, orada zamanı unutun ve anın tadını çıkarın. Eminiz ki tüm haftanın yorgunluğu silinip gidecek!

Bowling turnuvasına kim hayır der ki?

Sonbaharın kendini giderek hissettirmeye başladığı şu günlerde, kapalı alanlarda yapılabilecek en iyi etkinliklerden biri de bowling oynamak olabilir. Tabii yenilen tarafın, yenen tarafa bir şeyler ısmarlaması şartıyla!

Bir terapi olarak alışveriş!

Alışveriş yapmanın rahatlatan etkisi bilinen bir gerçek! Modaya yön veren markaları birlikte bulabileceğiniz bir AVM'yi tercih etmeniz, trafikte zaman kaybetmeden sadece alışverişe odaklanmanızı sağlayacağından çok daha keyifli olabilir.

Kapalı alanlara inat, Türkiye'nin en büyük üstü açılır - kapanır alışveriş merkezi METROMALL ile açık havada alışveriş!

METROMALL AVM 28 Eylül Perşembe günü saat 12.00'da açılıyor!

Ankara'nın hızla gelişen Eryaman bölgesinde yükselen METROMALL AVM; merkezi konumu, zengin marka karması ve eğlenceli alışveriş anlayışıyla ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşatacak.