Geri Dön

Cumhurbaşkanı Erdoğan mevkidaşı Ceenbekov onuruna yemek verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için  Türkiye'de bulunan Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooranbay Ceenbekov onuruna akşam yemeği verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan mevkidaşı Ceenbekov onuruna yemek verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmeler ve ortak basın toplantısının ardından, Ceenbekov ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki resmi akşam yemeğinde bir araya geldi.

Akşam yemeğine, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, TİKA Başkanı Serdar Çam ve Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün'ün de aralarında bulunduğu heyet iştirak etti.

Nargile kömüründen zehirlenen çift, evlerinde ölü bulunduHatay'da, evde nargile içtikten sonra uykuya dalan Feryat (43) ve Atra Alvonoğlu (42) çifti, nargile kömüründen yayılan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber