Canon, KOBİ’lerle 'zirve’de buluştu

Dijital görüntüleme teknolojilerinin lideri Canon, 13–14 Aralık 2007 tarihlerinde "Büyüme ve Kalkınma İçin KOBİ Stratejileri’ başlığı altında düzenlenen KOBİ Zirvesi’ne katılarak, küçük ve orta ölçekli kuruluşlar için geliştirdiği yenilikçi ve ekonomik çözümleri tanıttı.

Giriş seviyesi kişisel kullanım amaçlı yazıcılardan yüksek kapasiteli ihtiyaçlara kadar cevap verebilen geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Canon, KOBİ Zirvesi’ndeki standında MF6580PL, MF4690PL, MF4150 çok fonksiyonlu lazer yazıcılar ve LBP5100 renkli lazer yazıcı ürünlerini sergiledi.

Canon, genellikle çok fonksiyonlu fotokopi makinesi çözümlerini özellikleri bakımından ağır ve pahalı bulan KOBİ’lere, geniş bir yelpazede ucuz ve fonksiyonel ürünler sunuyor. Canon’un tüm ürünleri, çift taraflı baskı özelliğine sahip olması sebebi ile kağıt tüketimini azaltıyor, hızlı ilk baskı özelliği sayesinde ise KOBİ’lere düşük enerji tüketimi sağlıyor. Bunlara ek olarak, MF4690PL ürünü, gelen faksların otomatik olarak ilgili kullanıcılara yönlendirilmesini sağlayan sistemi ile faksların basılmasına gerek kalmadan kağıt tasarrufu sağlıyor.

Mavi yelken balığı Kemer'de görüntülendiDünyanın en hızlı deniz canlısı olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren soyu tükenmek tehlikesiyle karşı karşıya olan yavru mavi yelken balığı (Marlin Fish Spearfishing), Antalya'nın Kemer ilçesinde görüntülendi.Kemer G Marina'da soyu tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan dünyanın en hızlı deniz canlısı olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na yavru mavi yelken balığını görenler, cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Bazılarının yunusa bazılarının ise kılıç balığına benzettiği yaklaşık 1,5 metre uzunluğundaki balık, uzun süre marina içinde yatlar ve gezi teknelerinin arasında yüzdü. Balık, renklerinin güzelliği ve hareketleriyle dikkati çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber