SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Bu hafta size ne getirecek?

.

Milliyet Haber

ÖZELLİKLE YÜKSELEN BURCUNUZU OKUMALISINIZ

Bu hafta heyecan yaratabilecek konular açısından bizi motive eden çok yeni şey var. İletişim gezegeni Merkür’ün 10’unda İkizler burcunda geri dönüyor olması kararlarımızda daha esnek olmayı gerektiriyor. Planlarımız yeni koşullarla değişebilir. Jüpiter ise Koç burcuna ilerleyerek daha heyecanlı, ümit dolu ve değişim müjdeleyen yeni bir atmosfer yaratmakta. Bu dönemde kendimize güvendiğimiz ölçüde başarılı olacağız. 12’sinden itibaren ilişkilerimizde daha dikkatli ve sakin olalım. Zira önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan Ay tutulması bizi oldukça test edecek.

AY TAKVİMİ

Hangi gün nelere önem verelim ?

8 Mayıs Pazar

Kişisel gücümüzü, kararlılığımızı ortaya koyabiliriz. Dışadönük işler için uygun bir gündeyiz.

9 Mayıs Pazartesi

Önemli seçimler içindeyiz. Kararlı davranarak iyi bir temel oluşturabiliriz.

10 Mayıs Salı

Değişkenliğin ve iletişimin öne çıktığı bir gündeyiz. Hızlı hareket etmek mümkün.

11 Mayıs Çarşamba

Yeni imkanlar ve değişiklikler dikkat çekiyor. Detaylara daha çok önem verelim.

12 Mayıs Perşembe

Bugün karşılıklı konularda daha hevesli olabilir ve yeni motivasyonlar bulabiliriz.

13 Mayıs Cuma

Aşkta ve beraberliklerimizde hareketli bir gündeyiz. Ancak biraz daha dengeli olmak ta gerekiyor.

14 Mayıs Cumartesi

Ay yanan yolda ilerlerken önyargılı olmamaya bakalım. Tartışmalara soğukkanlı yaklaşalım.

 Haftalık Yorumlar

KOÇ Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu hafta Jüpiter’in yükselen burcunuza ilerlemesi yeni heyecanlar, başlangıçlar ve yeni döngüler getirmekte. Kendinize güveniniz artıyor. Bu dönemde maddi konulardaki değişikliklere, sürprizlere daha dikkatli yaklaşabilirsiniz. Uzaklar ile, yabancılarla ilgili işler de dikkat çekebilir. 9’u civarında sevdiklerinize yönelik işlerde ve yaratıcı alanda daha kalıcı çabalar içindesiniz. 10’u sonrasında gündeme gelen haberlere, değişikliklere dikkat edin. 12’si civarında evlilikte ve karşılıklı konularda daha hızlı ilerlemeler var. 

BOĞA Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugünlerde Güneş burcunuzda ilerlerken kişisel istekleriniz ve yeni adımlar atmak yönünde daha özgün fikirlere yönelebilirsiniz. Ancak bazı belirsizlikler ya da hesapta olmayan konular da var. Aşkta, parada ve mutlu olmak istediğiniz konularda yeteri kadar öngöremediğiniz koşullar dikkat çekebilir. 9’u civarında ailenize ya da toprağa yönelik bir konuda daha kararlı bir çaba içerisinde olabilirsiniz. 10’u sonrasında iş ve para konularında daha esnek bir tavır takının. 12’si civarında günlük işler, düzen ve sağlık konularına daha fazla duyarlı olabilirsiniz. 

İKİZLER Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu hafta 10’undan itibaren burcunuzda geri gidecek olan Merkür dikkatinizi eski konulara, eksiklere daha fazla yöneltebileceğinizi gösteriyor. Bu nedenle daha esnek olmak faydalı olacak. Karşılıklı konular, görüşmeler önemli. 11’i ile birlikte yeni ümitler, beklentiler ve sizi heyecanlı kılan gelişmeler de mümkün. 9’u civarında yakın çevrenizde ve ziyaretler açısından oldukça dinamik koşullar var. 12’si civarında da yaratıcı alanda, aşkta, sevdikleriniz ile ilgili konularda hatta spekülatif konularda oldukça hızlı davranabilirsiniz.

YENGEÇ  Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu dönemde mesleki alanda yeni fırsatlar ve heyecan verici koşullar doğabilir. Mesleki konulara, hedeflerinize yenilikler katmak istiyorsunuz. Çalışma ve emek içeren konular, iş ortamına yönelik uğraşlar da dikkat çekiyor. 9’u civarında maddi alanda ve harcamalarınızda daha kontrollü olmaya bakın. 10’u civarında kafanızdakileri yeniden toparlamanız gerekebilir. İlişkilerinizde daha hızlı ve cesur adımlar içinde olabilirsiniz. 12’si civarında evinize, ailenize bir konuda ya da kendi psikolojinizde çok daha hızlı davranabilirsiniz.

ASLAN   Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugünlerde iş ve kariyer alanında yeni adımlar ve size cesaret verebilecek değişiklikler yaşanıyor. Aynı zamanda yaratıcı alanda, kendinizi ortaya koymak istediğiniz konularda da hareketlilik var. 11’inden itibaren bu motivasyonu daha güçlü hissedebilirsiniz. 9’u civarında kişisel bir konuda kararlı adımlar atabilirsiniz. 10’undan itibaren belirli plan ve düşüncelerinizi gözden geçirmeniz yararlı olacak. 12’si civarında görüşmeler, diyaloglar ve anlaşmalar açısından hızlı adımlar atabilirsiniz ancak hassasiyetlere de dikkat etmelisiniz.

BAŞAK Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugünlerde yeni gelişmeler bazı stresleri ya da riskleri de gündeme getirebiliyor. Olaylara bakış açınızı yenilemeniz faydalı olacak. Yeni insanlar, yeni yerler size farklı bir bakış açısı kazandırabilir. 9’u civarında gururunuza dikkat edin. 10’undan sonra özellikle işte ve sorumluluklar alanında bir dizi değişiklik ve yenilik dikkat çekebilir. Bu dönemde finansal alanda, ortaklı işlerde başkalarının kaynaklarından yararlanabilirsiniz. 12’si civarında ortaklı işler, birikimler alanında yeni istekler ortaya koyabilirsiniz.

TERAZİ Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu dönemde karşılıklı işler ve beklentiler sizi daha hassas kılıyor. Ortak kazançlar ve imkanları daha iyi yönetmeye çalışmalısınız. 11’inden itibaren Jüpiter ilişkilerinize, evlilik hayatınıza daha hızlı ve ümitvar bir atmosfer getirmekte. Motive olmakta zorlanmayacaksınız. 9’u civarında gruplar içinde daha etkin olabileceğiniz yollar arayabilirsiniz. Biraz çaba gerekiyor. 10’u sonrasında uzaklarla ilgili görüşmeler ve eğitsel uğraşlar bir revizyon gerektirebilir. 12’si civarı da ev ve ailevi işler açısından önemli.

AKREP    Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugünlerde karşılıklı konular, ortaklıklar ve evlilik alanında sizi daha farklı hissettiren ve düşündüren koşullar var. Maddi alanda daha çok şey yapma isteği içinde olabilirsiniz. Bu dönemde özellikle iş ve çalışma konularında yeni görevler, daha fazla iş gündeme gelebilir. 9’u civarında iş ve sorumluluklar alanında daha fazla dikkat çekebilecek bir çaba içinde olabilirsiniz. 10’undan itibaren bazı endişeler ya da çift durumlar huzursuzluk yaratabilir. 12’si civarında karşılıklı konulara ve ilişkilerinize daha dikkatli yaklaşmalısınız. 

YAY     Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu dönemde size daha fazla iyimserlik ve yeni bir vizyon getirebilecek fırsatlar var. Aynı zamanda iş ve çalışma içeren konularda değişikliklere de uyum göstermek durumundasınız. Venüs’ün ve özellikle 11’inden itibaren Jüpiter’in konumu yaşam enerjinizi ve hevesinizi yükseltiyor. 9’u civarında kişiliğinizi ve fikirlerinizi öne çıkarmak konusunda çok gayretli olabilirsiniz. 10’u sonrasında görüşmelerde, anlaşmalarda bazı gecikmeleri ya da değişiklikleri hesaba katmalısınız. 12’si civarında sosyal konularda daha aktif olabilirsiniz. 

OĞLAK Toprak + Öncü  (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugünlerde kendinizi daha yaratıcı ve gayretli hissedebileceğiniz koşullar var. Bazı bağlayıcı koşullar da dikkat çekmekte. Özellikle evinize, ailenize yönelik alanlarda şans ve gelişme olanakları söz konusu. Evde, ailede mutluluk getiren olaylar da gündeme gelebilir. 9’u civarında ortaklı konularda, borç alacak işlerinde daha gerçekçi olmaya bakmalısınız. 10’u sonrasında da işe ve sağlığınızı ilgilendirebilecek konulara odaklanmak mümkün. 12’si civarında hem evde hem de işe yönelik alanda ilişkilerinizi daha iyi yönetmeye gayret edin. 

SAKA    Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Yeni fikirler, yeni çevrelerin hayatınızı renklendirerek sizi heyecanlandırabileceği günlerdesiniz. Bu dönemde evinizi, ailenizi, yerleşiminizi içine alabilecek ani değişiklikler de var. Gelecek yönündeki hedeflere ve arkadaşlıklara da yönelebilirsiniz. 9’u civarında karşılıklı bir konuda daha sabırlı ve sakin olabilmek önemli. 10’undan itibaren yaratıcı olduğunuz bir konuda eksiklerinizi daha iyi görebileceksiniz. 11’i sonrasında yeni insanlar, uzaklar ve yabancılarla ilgili gelişmeler dikkat çekiyor. 12’si civarında da ufuklarınızı genişletebilirsiniz. 

BALIK     Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu dönemde işinizi ve kazancınızı olumlu yönde etkileyebilecek yenilikler var. Yeteneklerinizi değerlendirmeye bakmalısınız. Düşüncelerinize yeni bir şekil verebilir ve kendinizi daha orijinal biçimde anlatabilirsiniz. Mesleki alanda dikkat çekebileceğiniz konular da gündeme gelebilir. 9’u civarında oldukça meşgul olabilirsiniz. Daha iyi bir plan yapmalısınız. 10’u sonrasında evde ve ailevi konularda da yenilikler gündeme gelebilir. 12’si civarında ortaklı bir konu üzerinde size ilham verebilecek imkanlar söz konusu. 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. ÖĞLE SONRASI HIZLI OLABİLİRİZ
  2. Yön arıyoruz
  3. Bu hafta size ne getirecek?
  4. Yengeç'te hızlı ve hevesli bir yeniay
  5. Yengeç’te hızlı ve hevesli bir yeniay
  6. Yeteneklere odaklanalım
  7. Orijinal düşünceler var
  8. DAHA SAKİN OLALIM
  9. HAREKETLİLİK BAŞLIYOR
  10. Koşullar değişiyor