Geri Dön

Aşk Mantık İntikam'ın Esra'sı Burcu Özberk kimdir? Burcu Özberk kaç yaşında?

Aşk Mantık İntikam dizisinin başrollerinde birini ise ünlü oyuncu Burcu Özberk'dir. Aşk Mantık İntikam dizisinde Burcu Özberk, Esra Erten karakterine hayat veriyor. Peki Burcu Özberk kimdir, kaç yaşında?

Aşk Mantık İntikam'ın Esra'sı Burcu Özberk kimdir?  Burcu Özberk kaç yaşında?

Aşk Mantık İntikam dizisi kısa bir süre önce izleyicilerle buluşmaya başladı. Her hafta cuma akşamları yayınlanan dizinin oyuncularından biri ise Burcu Özberk oldu. Peki Aşk Mantık İntikam'ın Esra'sı Burcu Özberk kimdir?

BURCU ÖZBERK KİMDİR?

Burcu Özberk, 12 Aralık 1989 tarhinde doğdu.

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu olan Özberk, ilk ekran deneyimini 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamış, bu dizide Huricihan Sultan karakterini canlandırmıştır.

Güneşin Kızları dizisindeki Nazlı Yılmaz karakteri kariyerinde dönüm noktası olmuştur. Erdal Beşikçioğlu'nun Tatbikat Sahnesi'nde Marquis de Sade Quills ve Woyzeck Masalı adlı oyunlarda rol almıştır. 2017-2018 yılları arasında Aslan Ailem dizisinde oynamıştır. Ardından Direniş Karatay filminde Türkan karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 2019-2020 yılları arasında Kanal D'de yayımlanan Afili Aşk dizisinde oynamıştır.

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber