Cadde Aylin Livaneli'den eski eşi Tolga Savacı'ya duygusal veda!

Aylin Livaneli'den eski eşi Tolga Savacı'ya duygusal veda!

27.02.2024 - 16:18 | Son Güncellenme:

Oyuncu Tolga Savacı ile Zülfü Livaneli'nin kızı Aylin Livaneli, 1993'te dünyaevine girmiş, iki yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştı. Aylin Livaneli, uzun süredir yaşadığı Amerika'da dün akşam hayata veda eden eski eşi için duygu yüklü bir veda mesajı yayınladı.

Aylin Livaneliden eski eşi Tolga Savacıya duygusal veda

Bir döneme damga vuran Yeşilçam yıldızlarından Tolga Savacı, 60 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 'Coke N Roll' adında müzik programını birlikte sunduğu Savacı ile 1993-1995 yılları arasında evli kalan Aylin Livaneli, eski eşine sosyal medyada paylaşımyla veda etti.

Haberin Devamı

"BEN HAKIMI HELAL ETTİM, SEN DE ET LÜTFEN"

Ben ve ailem dün aldığımız acı haberle çok sarsıldık. Evliliğimizi yürütememiş olmamıza rağmen Tolga’yla birbirimize olan sevgimiz ve saygımız hiç bitmedi. Hep arkadaş kaldık. Çok özel, dürüst, zarif, mert ve Sibel'in dediği gibi savaşçıydı. Kendisi gitti, geriye acı-tatlı anılar, pişmanlıklar ve söylenmemiş sözler kaldı. Tolga’nın güzel oğlu Atilla Toğan’ın, sevgili ablaları Zeynep Savacı ve Sibel Savacı'nın, eşi Nermin Bezmen'in ve biricik oğlunun annesi Özlem İbrahimoğlu'nun başı sağ olsun. Mekanın cennet, biliyorum. Ben sana hakkımı helal ettim, sen de et lütfen. Yattığın yer incitmesin. Elveda.

Aylin Livaneliden eski eşi Tolga Savacıya duygusal veda

ANSIZIN ARAMIZDAN AYRILDI"

Ünlü oyuncunun ablası Sibel Savacı, "Güzel ruhlum, koca yüreklim, savaşçı canım kardeşim, dostum, arkadaşım. Tolga Savacı maalesef ansızın aramızdan ayrıldı. Huzur içinde uyu birtanem, değerli, bir tanecik kardeşimiz. Tarifsiz üzgünüz. Değerlerinle, gönlünle tüm varlığınla bu yaşamı bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Bir tanemiz evladı Atilla'ya, sevgili eşi Nerminciğime, tüm sevenlerine de sabır dilerim. Huzur içinde uyu, yolun ışık olsun Tolgam" ifadelerini kullanmıştı.

Aylin Livaneliden eski eşi Tolga Savacıya duygusal veda

ÜÇ EVLİLİK

Aylin Livaneli'den ayrıldıktan 11 yıl sonra ikinci evliliğini Özlem İbrahimoğlu'yla (2006-20099) yapan Tolga Savacı, 2015 yılında yazar Nermin Bezmen'le hayatını birleştirmiş ve Amerika New Jersey'de yaşamaya başlamıştı.

Aylin Livaneliden eski eşi Tolga Savacıya duygusal veda