Geri Dön

Berdan Mardini: Global bir şirket olmak tek gayem

Memleketi Mardin’de gül ve lavanta yağı fabrikası kurarak ticarete atılan Berdan Mardini, önceki gün yakın arkadaşı Şafak Sezer ile Mardin’i ziyaret etti. 200’ü aşkın çalışanıyla birlikte gül hasadına katılarak gül toplayan şarkıcıya, ünlü komedyen de eşlik etti.

Berdan Mardini: Global bir şirket olmak tek gayem

Ortaya renkli görüntülerin çıktığı gül hasadında esprileriyle herkesi kahkahaya boğan Şafak Sezer, fabrikada gül yağının yapılışına da katılarak, çalışanlardan bilgi aldı.

"DAHA FAZLA İNSANA EKMEK KAPISI AÇLMAK İSTİYORUM"

Basın mensuplarının sorularına yanıtlayan Berdan Mardini, “Ektiğimiz bütün tohumların, yaptığımız bütün yatırımların meyvesini toplama zamanı artık. Köyüme bu denli yatırım yaptığım ve kendi hemşerilerime iş olanağı sağladığım için büyük mutluluk ve gurur yaşıyorum. Bu yıl İngiltere ve Çin’deki iki yatırım şirketinden ortaklık teklifi aldım. Görüşmelerimiz hala devam ediyor. Globalleşmek için böyle bir adıma sıcak bakıyorum. Amacım dünyada bu topraklardan da büyük bir şirketin çıkması ve daha fazla insanımıza ekmek kapısı açmak. Tek gayem bu” şeklinde konuştu.

Berdan Mardini: Global bir şirket olmak tek gayem

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber