Geri Dön

Buğra Toplusoy'dan Talia paylaşımı

Oyuncu Ceyda Ateş ile evli olan iş insanı Buğra Toplusoy, geçtiğimiz aylarda ilk kez baba olmanın sevincini yaşamıştı. Ailesiyle birlikte ABD'de yaşayan Toplusoy, kızı Talia'nın fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

Buğra Toplusoy'dan Talia paylaşımı

2018 yılında Ceyda Ateş ile Miami'de evlenen ve geçtiğimiz aylarda kızı Talia'yı kucağına alan iş insanı Buğra Toplusoy, minik bebeğinin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. 

Toplusoy, kızının karesine, "Gün gelir devran döner , bu hayatta bir çok şeyin eksikliğini hissedebilirsin. Ama ben hayatta olduğum sürece benim sevgimin eksikliğini asla hissetmeyeceksin" notunu düştü.

CEYDA ATEŞ YORUM YAPTI

Çiçeği burnunda babanın paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi. Ceyda Ateş de eşinin bu paylaşımına kayıtsız kalmadı. 

Güzel oyuncu, kızının pozuna "Gözyaşım pıt pıt. Seviyorum çok ikinizi" yorumunu yaptı. Ateş, yorumuna kalp emojisi eklemeyi de ihmal etmedi.

Buğra Toplusoydan Talia paylaşımı

"İYİ Kİ GELDİN HAYATIMIZA"

Şubat ayında kızının yüzünü ilk kez gösteren Ceyda Ateş, Instagram hesabından yayınladığı gönderisine, "Gökyüzü gözlüm... İyi ki geldin bizim hayatımıza... Babasının minik kuşu... Bugün üç aylık oldum" notunu düşmüştü.

Ünlü oyuncunun paylaşımı takipçilerinden 75 binden fazla beğeni ve çok sayıda "Maşallah" şeklinde yorum almıştı. Ateş'in takipçileri minik Talia'yı annesine benzetmişti.

Buğra Toplusoydan Talia paylaşımı

 

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber