CaddeEmre Altuğ'un haberi yoktu, Çağla Şıkel ilan etti! 'Tamam bizimki gitti' demiş!

Emre Altuğ'un haberi yoktu, Çağla Şıkel ilan etti! 'Tamam bizimki gitti' demiş!

08.06.2024 - 07:20 | Son Güncellenme:

Kuzey (15) ve Uzay (12) adında iki çocuğu olan Çağla Şıkel, büyük oğlunun bir yıldır kız arkadaşı olduğunu açıkladı. “Aşırı iyi kaynana olurum” diyen ünlü manken, Kuzey’in verdiği tepkilerden aşık olduğunu anladığını ve eski eşi Emre Altuğ’u arayıp haber verdiğini söyledi.

Emre Altuğun haberi yoktu, Çağla Şıkel ilan etti Tamam bizimki gitti demiş

Eski eşi Emre Altuğ ile evliliğinden Kuzey ve Uzay adında iki oğlu olan Çağla Şıkel, sekiz yıllık aşk orucunu Avukat Nail Gönenli ile bozmuştu.

Haberin Devamı

Geçtiğimiz aralık ayında sürpriz ilişkisi sona eren ünlü manken ve sunucu, podyuma çıktı.

"ANNELİK BANA İYİ GELEN BİR ŞEY"

Ahmet Mümtaz Taylan'ın sunduğu 'Empati'ye konuk olan Şıkel, çarpıcı açıklamalar yapmıştı. "Kız çocuk sahibi olmak için yumurtalarımı dondurdum" başlıkları için açıklama yapan Çağla Şikel, "Yumurtalarımı dondurdum çünkü ailesel erken menopoz durumum olduğu için. 'Varken koyayım dursun' dedim ve yaptım. Şu an o kadar ilgili değilim ama yeni annelik için....Yeniden anne olmak isterim. Annelik bana iyi gelen bir şey" şeklinde konuşmuştu.

DUYGUSALLAŞTI

Ünlü model Çağla Şıkel, geri dönüştürülmüş kumaşlarıyla Eclectic’in özel hazırladığı koleksiyon için Esma Sultan Yalısı’nda podyumda yürüdü. Mitolojik dönemden çıkıp gelmiş haliyle göz kamaştıran Şıkel, bir yıldır kız arkadaşı olan Kuzey’le ilgili konuşurken duygusal anlar yaşadı.

Haberin Devamı

"GÖZLERİM MUTLULUKTAN DOLUYOR"

Kaynana mutluluğu yaşadığını ve oğlu ile kız arkadaşını birbirlerine çok yakıştırdığını anlatan ünlü model şöyle konuştu: 

O kadar ciddi ve o kadar güzel sevgi duyuyorlar ki birbirlerine… Kendisine de ailesine de bayılıyorum. Onlar İzmir’de oturuyorlar ve görüşebilmeleri için seferber oluyoruz. Benim tarafımda işler biraz dramatik. Gözlerim mutluluktan doluyor, bu kaynana mutluluğu. Aşırı iyi kaynana olurum. Kim olursa olsun, oğlumun sevdiğini benim sevmeme imkanım yok. Tabii birine aşık olacaktı ama ben buna hazırlıklı değilmişim.

Emre Altuğun haberi yoktu, Çağla Şıkel ilan etti Tamam bizimki gitti demiş

"O DA ÇOK DESTEKLİYOR"

Oğlu Kuzey’in durumu anlatmadan önce kendisine verdiği tepkilerden aşık olduğunu fark ettiğini ve sonra eski eşi Emre Altuğ’u aradığını söyleyen Çağla Şıkel “O söylemedi fakat ben anladım. Terliyor, sorunca kızarıyor, kaçıyor, benimle diyaloğa girmek istemiyor, kısa kesip tersliyordu. ‘Tamam bizimki gitti’ dedim. Onları görünce aşk filmlerini izler gibi oluyorum. Onları izlemeye devam ediyorum. Emre’nin haberi yoktu ona da ben ilan ettim, o da çok destekliyor, görüştürebilmek için seferber oluyor” dedi.

Emre Altuğun haberi yoktu, Çağla Şıkel ilan etti Tamam bizimki gitti demiş

"NE EVLENMEM NE DE ÇOCUK SAHİBİ OLMAM DERİM"

Kız çocuğuna özlem duyduğu için yumurtalıklarını dondurduğunu açıklayan Çağla Şıkel, tekrar evliliğe ve çocuk sahibi olmaya açık kapı bırakıp “Bilmediğim bir şeyi özleyemem ama ben yarınla ilgili net konuşmayı sevmiyorum. Artık ‘Böyle bir hayalim var. Olur, olmaz ya da asla gibi’ hiç böyle şeyler demiyorum. Her şey kader ve kısmettir. ‘Ne evlenmem ne de çocuk sahibi olmam’ derim, kesin konuşmam. Ben her şeyi yapabilirim” diye konuştu.

Haberin Devamı