Geri Dön

Damla Sönmez ve Ushan Çakır barıştı mı?

'Çukur' dizisinde canlandırdığı Efsun karakteriyle hafızalara kazınan Damla Sönmez, üç yıl nişanlı kaldığı dokuz yıllık erkek arkadaşı Ushan Çakır'la yollarını ayırmıştı. Çiftin barıştığı iddia edildi.

Damla Sönmez ve Ushan Çakır barıştı mı?

'Güllerin Savaşı', 'Bir Aşk Hikayesi' ve son olarak 'Çukur' dizisinde canlandırdığı Efsun karakteriyle adından söz ettiren Damla Sönmez’in özel hayatında hareketli günler yaşanıyor. Dokuz yıllık uzatmalı erkek arkadaşı Ushan Çakır’la evlenmeleri beklenirken sürpriz şekilde ayrılan çiftin barıştığı iddia edildi.

Damla Sönmez’in son üç yıl nişanlı kaldığı kendisi gibi oyuncu olan Ushan Çakır’dan evliliklerinin bir türlü gerçekleşmemesi sebebiyle bıkıp usandığı ve ilişkilerini noktaladığı iddia edilmişti.

DAMLA SÖNMEZ İLE USHAN ÇAKIR BARIŞTI MI?
Damla Sönmez ve Ushan Çakır ikilisinin sosyal medyadan yeniden birbirlerini takip etmeye başlamaları barıştılar söylentilerinin çıkmasına neden oldu. Ushan Çakır, Damla Sönmez’in bir fotoğrafına yorum da yaptı. Güzel oyuncu, kalp emojisi koyarak Çakır'a yanıt verdi.

Damla Sönmez ve Ushan Çakır barıştı mı

Açılışa katılmasına tepki yağan Tuğba Özay'dan açıklama geldiManavgat'taki yangında çiftliği son anda yanmaktan kurtulan ve yangının ardından felç geçirdiğini belirten manken Tuğba Özay, dün İstanbul'da bir açılışta görüntülenmesi nedeniyle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Özay, kendisini eleştirenlere çektiği video ile yanıt verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet