Cadde Dilan Polat: Bir günde 759 bin TL harcadım!

Dilan Polat: Bir günde 759 bin TL harcadım!

23.03.2023 - 09:54 | Son Güncellenme:

Doğum fotoğrafçılığıyla kariyerine başlayan ve ardından güzellik sektörüne geçiş yapan Dilan Polat, sık sık iş insanı eşi Engin Polat'ın kendisine aldığı lüks hediyelerle gündeme geliyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Dilan Polat "Bir günde 759 bin TL harcadım" diyerek şaşırtan bir itirafta bulundu.

Dilan Polat: Bir günde 759 bin TL harcadım

Genç yaşta annesini kaybettiği için bir süre teyzeleri tarafından büyütülen Dilan Polat, iş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başladı ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yaptı. Daha sonra ise ablası ile birlikte güzellik merkezi açtı ve yakaladığı başarı ardından şube sayısını çoğalttı. Genç yaşta bir evlilik yapan Dilan Polat'ın iki çocuğu var.

Dilan Polat: Bir günde 759 bin TL harcadım

Haberin Devamı

BABASI ANNESİNİ ÖLDÜRDÜ

İş adamı olan babasını beyin tümörü nedeniyle kaybeden Dilan Polat, yıllar sonra hayatıyla ilgili bir gerçeği itiraf etmiş, annesinin babası tarafından öldürüldüğünü açıklamıştı. Polat, babasının yıllarca beyin tümörü nedeniyle tedavi gördüğünü, hastalığı nedeniyle meydana gelen krizlerden birinde annesini öldürdüğünü söylemişti. O anları anlatırken gözyaşlarına boğulan Polat, annesinin vücudundan yedi tane kurşun çıktığını dile getirmişti.

Dilan Polat: Bir günde 759 bin TL harcadım

İTİRAFI DİKKAT ÇEKTİ

Sosyal medya hesabında 4.8 milyon takipçisi olan iş insanı Dilan Polat, son olarak Taha Duymaz’ın enkaz altında kaldığı süreçte yaptıklarıyla adından söz ettirmişti. Bir evini depremzedelere açan fenomen ve iş insanı Ümrantolk Show'a katıldı.

Dilan Polat: Bir günde 759 bin TL harcadım

Haberin Devamı

"SADAKASINI VERİYORUM"

Dilan Polat, "Bir günde 759 bin TL harcadım" deyince herkesi şaşırttı. Polat şöyle devam etti:

Ama çalışıyorsun alıyorsun alıp alıp ihtiyaç sahiplerini de görmezden geliyorsan güzel bir kazanç değil.

Ünlü isim kendisini "Çok çalışıyorum. Aldığım şekilde sadakasını veriyorum. 'Ah keşke benim olsa' diyene hemen gönderiyorum" şeklinde ifade etti. 

Dilan Polat: Bir günde 759 bin TL harcadım