Cadde Esra Kazancıbaşı'ndan Rasim Öztekin'e: Şükufe, Zülküf’ünü çok özledi

Esra Kazancıbaşı'ndan Rasim Öztekin'e: Şükufe, Zülküf’ünü çok özledi

17.05.2023 - 18:22 | Son Güncellenme:

Türk tiyatrosunun beşinci kavuklusu Rasim Öztekin, kalp rahatsızlığı nedeniyle 8 Mart 2021'de hayatını kaybetmişti. Eşinin yokluğuna alışamayan Esra Kazancıbaşı Öztekin, Rasim Öztekin'e olan özlemini bir kez daha dile getirdi.

Esra Kazancıbaşından Rasim Öztekine: Şükufe, Zülküf’ünü çok özledi

Televizyon ve tiyatronun güldüren yüzü Rasim Öztekin. 2021'de hayatını kaybetmişti. Usta oyuncunun ölümü sanat dünyasını yasa boğmuştu.

Haberin Devamı

Sık sık eşine olan aşkını dile getiren Esra Kazancıbaşı Öztekin, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşıma imza attı ve özlemini dile getirdi. Kazancıbaşı'nın paylaşımına düştüğü not takipçilerini duygulandırdı.

EŞİNE OLAN ÖZLEMİNİ DİLE GETİRDİ

Esra Kazancıbaşı, Instagram sayfasından yayınladığı fotoğraflara şu notu düştü:

Şükufe, Zülküf’ünü, tontişini çok özledi. Hem de çok.

Esra Kazancıbaşından Rasim Öztekine: Şükufe, Zülküf’ünü çok özledi

 ''SENİ ÇOK SEVİYORUM''

Öte yandan; Esra Kazancıbaşı Öztekin, eşini ölüm yıl dönümünde mezarı başında anmış ve sosyal medya hesabından duygularını dile getirmişti. Esra Kazancıbaşı paylaşımında, ''Gösterişi, şatafatı hiç sevmezdin. Sevilen, ünlü bir sanatçı olarak ayrıcalık görmeyi de. Her görüşten, her kesimden insana saygı duyardın. İşte bu yüzden toplumun Rasim Ağabey'i oldun. Ülkemizde yaşanan büyük deprem faciasında onbinlerce insanın yaşamını yitirdiği, evini, işini, ailesini, sevdiklerini kaybettiği, zincirleme yasların yaşandığı bu zorlu dönemde, sadece akraba ve yakın arkadaşlar arasında düzenlenen minik bir törenle ikinci ölüm yıldönümünde andık seni. Kadın emeğine ve kadın haklarına çok değer veren bir sanatçı olarak çok anlamlı bir tarihte, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde gökyüzüne uğurlamıştım seni. İşte bugün, Dünya Kadınlar Günü'nün sembolü sapsarı mimozaları bıraktık kabrine. Seni çok seviyor ve özlüyorum. ÇYDD Rasim Öztekin Tiyatro Bursu'nda eğitim gören her genç ise tesellim oluyor. Çünkü onlar tiyatro sahnesinde seni yaşatacaklar'' ifadelerine yer vermişti.

Haberin Devamı

Esra Kazancıbaşından Rasim Öztekine: Şükufe, Zülküf’ünü çok özledi