Geri Dön

MasterChef Şükrü kimdir, nereli? Ana kadroya giren Şükrü Özsarı kaç yaşında?

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasına ikinci grupta ilk ana kadroya giren isim olan MasterChef Şükrü Özsarı, gündeme oturdu. Yarışmaya yedeklerden girdi ve yaptığı lezzetli tabaklarla üst tura geçmeyi başardı. Peki, MasterChef Şükrü Özsarı kim?

MasterChef Şükrü kimdir, nereli? Ana kadroya giren Şükrü Özsarı kaç yaşında?

Şükrü Özsarı, TV 8'in sevilen yarışma programı MasterChef 2021 sezonunda ikinci grubun ana kadroya geçen ilk ismi oldu. İddialı tavırlarıyla öne çıkan MasterChef Şükrü, İzmir'den yarışmaya katılıyor ve eğitimli bir aşçıdır. 

MASTERCHEF ŞÜKRÜ KİMDİR?

Şükrü Özsarı, 28 yaşında ve yarışmaya İzmir'den katılıyor. Masterchef yarışmasında adını duyuran, alanında eğitimli bir aşçıdır. Yarışmada jüriden iki evet alarak bir üst tura geçti fakat üçlü düelloda elenmişti. Ancak final turuna yedeklerden geldi.

Yemek yapmayı çok sevdiğini ve bu alanı seçmekten asla pişman olmadığını belirtiyor. Bir erkek kardeşi ve bir ablası olan Özsarı’nın en büyük destekçisi ise ailesi ve yakınları. Özellikle sıkı bir Masterchef izleyicisi olan ablası, kardeşinin yarışmaya katılması için yönlendirmiş.

Üçlü düello turunda Şükrü Özsarı, Mehmet Ürker ve Hamza Mercimek ile mücadele etmişti.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber