Geri Dön

Osmanlı'dan entari Japonya'dan kimono

Rahatına düşkün erkekler artık entari ve kimono giyiyor. Yeni trendin temsilcileri arasında Kadir Çöpdemir, Hıncal Uluç gibi ünlüler de var

YENİ ERKEK MODASI 'GELENEKSEL KÜLTÜR'DEN DOĞUYOR Milimetric firması, gömlek ve takım elbiseden sonra entari dikimine de başladı. Geçmişte kalan terzi kültürünü modernleştirerek alışveriş merkezlerine taşıyan, kişiye özel tasarımlar yapan Milimetric'in ortaklarından Kağan Gökalp, müşterilerine, talep üzerine terletmeyen kumaştan entari dikmeye başladıklarını, ilk müşterilerinin arasında Kadir Çöpdemir'in olduğunu da belirtti. Hıncal Uluç'a kimono İşadamları, politikacılar, reklamcılar, bankacılar yabancı konsolos ve büyükelçilerin tercih ettiği Milimetric'in müşterileri arasında Haşmet Babaoğlu, Hıncal Uluç, Tuncay Özilhan, Tolga Örnek, Işın Çelebi, Eyüp Can, Ertuğrul Özkök, Mehmet Y. Yımaz, Kadir Çöpdemir, Mustafa Sarıgül gibi isimlerin de yer aldığına işaret eden Gökalp, ünlü simaların tercihleri hakkında küçük sırlar da verdi: "Hıncal Uluç gömleklerini dışarıda bıraktığı için gömleklerin etek boylarını kısa tutuyoruz. Böylece bacak boyu daha uzun görünüyor. Kendisine ayrıca kimonolar dikiyoruz. Mehmet Barlas da çok uzun boylu olduğu için hazır gömlekle kol boyu kısa geliyor. Ona uzun kollu klasik kesimde gömlekler dikiyoruz. Mehmet Y. Yılmaz renk uyumunda çok titiz. Mutlaka göz alıcı kravatları tercih ediyor.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber