Geri Dön

Yasemin Özilhan'dan kızı Ela'ya: Neşe kaynağım

Cemiyet hayatının gözde çiftlerinden Yasemin Özilhan ile İzzet Özilhan'ın kızları Ela, 8 yaşına bastı. Sosyetik güzel, kızının doğum gününü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Yasemin Özilhan'dan kızı Ela'ya: Neşe kaynağım

2011 yılında nikah masasına oturan Yasemin Özilhan-İzzet Özilhan çiftinin küçük kızları Ela, 8 yaşına bastı. İkili, evde aile arasında organize ettikleri bir parti ile kızlarının doğum gününü kutladı.

"NEŞE KAYNAĞIM"

Geçtiğimiz aylarda üçüncü kez hamileyken bebeğini kaybeden Yasemin Özilhan, kızı Ela ile birlikte çekilen karelerini takipçileriyle paylaştı. Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan sosyetik isim, "İyi ki doğdun Ela... Canımın içi, neşe kaynağım... Seni çok seviyorum" sözleriyle kızının yeni yaşını kutladı.

Yasemin Özilhandan kızı Elaya: Neşe kaynağım

"İKİ AYDA 24 KİLO VERDİM"

Emine ve Eda adında iki kızı olan Yasemin Özilhan, "Hamileliğinizde kaç kilo almıştınız?" sorusunu, "55 kilo ile Emine’ye hamile kaldım. 74 ile doğuma girdim. İki ayda 24 kilo verdim. 50 kilo ile Ela’ya hamile kaldım. 62 ile doğuma girdim" şeklinde cevaplamıştı.

Yasemin Özilhandan kızı Elaya: Neşe kaynağım


'EŞİNİZ SİZE NASIL HİTAP EDİYOR?' SORUSUNU YANITLADI

Ekranlardan uzaklaştıktan sonra sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Özilhan, boyunu ve kilosunu soran bir takipçisine, "En çok gelen soru... 1.73 cm ve 51 kilo" yanıtını vermişti.

Sosyetik güzel, "Eşiniz İzzet Bey size nasıl hitap ediyor?" sorusunu ise, "Karım" diye yanıtlamıştı.

Yasemin Özilhandan kızı Elaya: Neşe kaynağım

15 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni15 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet