Geri Dön
DünyaABD Savunma Bakanlığı UFO olayını doğruladı!

ABD Savunma Bakanlığı UFO olayını doğruladı!

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), geçtiğimiz günlerde film yapımcısı Jeremy Corbell tarafından sızdırılan piramit şeklindeki UFO görüntüsünün donanma personeli tarafından çekildiğini ve ‘gerçek’ olduğunu doğruladı.

ABD Savunma Bakanlığı UFO olayını doğruladı!

Bir Pentagon sözcüsü ‘Mystery Wire’ adlı internet sitesine yaptığı açıklamada, 2019’da Kaliforniya kıyılarında donanmaya ait savaş gemilerinin üzerinde uçan tanımlanamayan uçan nesneleri gösteren görüntü ve videonun bir personel tarafından çekildiğini teyit etti.

Bilinmeyenler listesinde

Pentagon sözcüsü görüntüdeki cismin ‘bilinmeyenler’ listesine alındığını ve Tanımlanmamış Hava Olayları Görev Gücü’nün (UAPTF) bu olayı incelemelerine dahil ettiğini söyledi. Öte yandan, UAPTF’nin bu görüntüyle ilgili bilgilerle birlikte pek çok UFO olayının yer aldığı raporları Haziran ayına kadar kamuoyuyla paylaşması bekleniyor.

Sağlık Bakanlığı'ndan koronavirüs ilacı kararı!Sağlık Bakanlığı Kovid-19 tedavi rehberini güncelledi. Karara göre, hem hastanede hem de evde tedavi gören koronavirüs hastalarına hidroksiklorokin etken maddeli ilaç verilmeyecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet