Geri Dön
DünyaAldatırken yakalanan bakan terk edildi!

Aldatırken yakalanan bakan terk edildi!

İngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock, kendisi gibi evli olan üst düzey danışmanıyla öpüşürken kameraya yakalandı! 15 yıllık evli, 3 çocuk babası bakanın eşi evi terk etti

Aldatırken yakalanan bakan terk edildi!

İngiltere’de koronavirüs salgınıyla mücadelede geciktiği gerekçesiyle suçlamalara hedef olan ve Başbakan Boris Johnson ile yaşadığı polemiklerle gündeme gelen Sağlık Bakanı Matt Hancock’un eşini aldattığı ortaya çıktı! Hancock kendisi gibi evli olan yakın çalışma arkadaşı Gina Coladangelo ile öpüşürken kameraya yakalandı! Pandemi yönetimiyle ilgili sert eleştiriler alan bakanın üst düzey danışmanıyla öpüşürken yayımlanan görüntüsü, İngiliz medyasında ve dünya basınında manşetlere taşındı.

Bakanlık binasında

Evli, üç çocuk babası Matt Hancock’un Gina Coladangelo ile öpüşme fotoğrafını önce The Sun gazetesi yayımladı. Gazetedeki fotoğrafı gören bakanın 14 yıllık eşi Martha Hancock (44) dün evi terk etti. Evinden çıkarkan görüntülenen osteopat (kemik uzmanı) Martha Hancock’un üzgün yüz ifadesi dikkati çekti. The Sun’ın haberine göre, evli sevgililer, İngiliz hükümetinin merkezi olarak bilinen, sağlık bakanlığının da yer aldığı Whitehall Sarayı’nın koridorunda ateşli bir şekilde öpüşürken fotoğraflandı. 42 yaşındaki bakanın öpüştüğü 43 yaşındaki Gina Coladangelo, Oliver Bonas adlı giyim markasının kurucusu ve şirketin CEO’su milyoner Oliver Tress’in eşi. Ayrıca üç çocuk annesi.

‘Özür dilerim ama istifa etmem’

Bakan Hancock, eleştiriye neden olan öpüşme görüntüsünün ardından özür dilerken istifa etmeyeceğini açıkladı. İngiltere Başbakanı Boris Johnson da bakana sahip çıkarak istifanın söz konusu olmadığını bildirdi. Muhalefetteki İşçi Partisi’nin sözcüsü de şunları söyledi: “Bakanlar da herkes gibi özel yaşamlarının mahremiyeti hakkına sahiptir. Ne var ki vergi mükellefinin parasıyla, bakanla özel ilişkisi olan yakın arkadaşlara maaşlı iş teklif edildiğinde bu konunun araştırılması gerekir.”

Aldatırken yakalanan bakan terk edildi

‘Salgın sırasında kaçamak yaptılar’

The Sun gazetesine konuşan ve ismini vermeyen bir kaynağa göre, pandemiye karşı vaktinde önlem almamakla eleştirilen İngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock, kendisi gibi evli ve üç çocuk sahibi Gina Coladangelo ile bir süredir gönül ilişkisi yaşıyormuş. Öyle ki ikilinin başka kaçamakları da olduğu, herkes salgın nedeniyle harıl harıl çalışırken sevgililerin ofise kapanıp saatlerce baş başa vakit geçirdiği öne sürüldü. Bakanın evlilik dışı ilişkisiyle ilgili özür dilemekten başka açıklama yapmayacağı belirtildi.

‘Sosyal mesafe kuralına uymadı’

BBC’nin programına konuk olan İngiltere Ulaştırma Bakanı Grant Shapps, Sağlık Bakanı’nın öpüşme fotoğrafıyla ilgili, “İnsanların özel yaşamlarında neler yaptıkları ile işlerini nasıl yürüttüklerinin uzun bir süredir tamamen birbirinden ayrılmış olduğunu düşünüyorum” dedi. Shapps, bakanın öpüşürken sosyal mesafeye uymadığı yorumları yapılması üzerine de “Eminim o sırada kurallar neyse o uygulanmıştır. Hatırlarsanız bir aşamada sosyal mesafe önlemleri değiştirildi. Fakat dediğim gibi başka birinin özel hayatı hakkında yorum yapmak istemem. Bu onları ilgilendiren bir konu” yanıtını verdi. İngiltere’de hükümetin son koronavirüs kuralları, aynı evde yaşamayan arkadaşlarla kucaklaşma konusunda kararı kişilerin kendi muhakemesine bırakıyor.

15 bin sterlin maaş alıyor

İngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock’un öpüştüğü Gina Coladangelo, Luther Pendragon adlı lobicilik faaliyetleri yapan bir şirkette yetkili olarak çalışmakla birlikte kocasının şirketinde de iletişim direktörü. Matt Hancock’un Oxford Üniversitesi’nden arkadaşı olan Coladangelo, 2020 yılında bakan tarafından sağlık bakanlığında önemli bir danışmanlık pozisyonuna getirildi. O günlerde Coladangelo’nun başka bir şirkette hisse sahibi ve çalışan olması nedeniyle resmi bir göreve getirilmesi eleştirilmişti. Coladangelo bakanlıktaki üst düzey danışmanlık görevi karşılığında 15 bin sterlin maaş alıyor ve yılda yalnızca 15-20 gün çalışıyor. Sağlık Bakanlığı sözcüsü “Bu atama normal yollardan yapılmış ve kurallara uyulmuştur” dedi.

Aldatırken yakalanan bakan terk edildi

Gina Coladangelo ile 2011’de evlenen milyoner iş insanı Oliver Tress’in tepkisi merak konusu!

 

 

 

 

20 milyon liralık mücevheri rezervuarın içine saklamışlarNişantaşı'nda bir kuyumcudan yaklaşık 20 milyon TL değerinde mücevheri silah zoruyla çalan iki kişi yakalandı. Sırbistan vatandaşı oldukları öğrenilen şüphelilerin çaldıkları eşyaları kaldıkları otelde duvarın içine monteli olan rezervuarın içine saklandıkları ortaya çıktı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler