Dünya Apandisit sandı, hamile çıktı! Tuvalette fark etti 6 dakika sonra doğurdu

Apandisit sandı, hamile çıktı! Tuvalette fark etti 6 dakika sonra doğurdu

17.07.2023 - 10:31 | Son Güncellenme:

İngiltere'de yaşayan ve şans eseri hamile kaldığını anlayan kadın bir anda kendini doğumhanede buldu.

Apandisit sandı, hamile çıktı Tuvalette fark etti 6 dakika sonra doğurdu

İngiltere'nin Batı Midlands bölgesinde yaşayan Lauren Newey geçtiğimiz yıllarda bir kız çocuğu dünya getirdi. İkinci bir çocuk henüz düşünmeyen Lauren, uyumadan önce başına gelenlerle şoke oldu.

Haberin Devamı

NE OLDUĞUNU ANLAMADI

Daha önce hamile kaldığı için hamileliğin ne olduğunu iyi bilen Lauren, aylardır karnındaki şişliği bir apandisit problemi olarak düşündü. Bir gece uyumaya giden Lauren doğum suyunun gelmesiyle birlikte ne olduğunu anlamadı.

Apandisit sandı, hamile çıktı Tuvalette fark etti 6 dakika sonra doğurdu

HER ŞEY KRAMPLARLA BAŞLADI

Bu olaydan sadece 6 dakika sonra sancıları başlayan genç kadın apar topar hastaneye kaldırıldı. Yoldayken doğum yapacağını anlayan ve olayı hala anlayamadığını belirten Lauren internetten bebekle alakalı malzemeler aldığını bildirdi. O gün 2 yaşındaki kızı Essie ile birlikte alışverişe çıktığını ve hiçbir sorunu olmadığını aktaran Lauren akşam saat 21:00 civarında karnında kramplar olduğunu hatırlattı.

DOĞUM SORUNSUZ GEÇTİ

'Şifreli hamilelik' olarak da bilinen bu olay sonrası Lauren doğumda herhangi bir sorun yaşamadı. Sağlıklı bir erkek çocuğu dünyaya getiren ve adına Albie koyan Lauren, şimdilerde çocukları yoğun bir şekilde ilgilendiğini kaydetti.

Haberin Devamı

Apandisit sandı, hamile çıktı Tuvalette fark etti 6 dakika sonra doğurdu

ŞİFRELİ HAMİLELİK NEDİR?

Bazı nadir durumlarda, anneler hamile olduklarını ancak doğum başladığında anlarlar. Çalışmalar, 475 gebelikten birinin yaklaşık 20 haftaya kadar fark edilmediğini, 2.500 gebelikten birinin ise doğuma kadar fark edilmediğini gösteriyor.