Geri Dön

Azerbaycan'dan yabancı askeri yetkililere 2. brifing

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, 29 Eylül'de yaptığı ilk brifingin ardından yine yabancı ülkelerin askeri yetkililerine brifing verdi. Brifingde, Ermenistan'ın sivilleri bilinçli olarak hedef aldığı vurgulandı.

Azerbaycan'dan yabancı askeri yetkililere 2. brifing

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenistan işgali altındaki Dağlık Karabağ bölgesindeki gelişmelerle ilgili yabancı ülkelerin askeri yetkililerine brifing verdi.

Azerbaycandan yabancı askeri yetkililere 2. brifingBrifing sırasında Ermenistan'ın sivil nüfusa ve altyapıya karşı yapılan kışkırtıcı eylemlerine vurgu yapıldı. Ermeni tarafının, uluslararası hukuk ve ilkelerden habersiz olarak, birliklerin temas hattının çok ötesinde bulunan sivil yerleşimlerini bilinçli olarak hedef aldığı ve bombaladığı vurgulandı. Ayrıca Ermenistan'ın sosyal medyada ürettiği yalan haberler ve yalan beyanlar üzerinde de duruldu.

Uyuyan ev sahibini gördü, hırsızlığa devam ettiDiyarbakır’da bir eve giren hırsız güvenlik kameralarına yansıdı. Ev sahibinin uyuduğunu görmesine rağmen rahat tavırlarla soyguna devam eden hırsız, 10 bin liralık cep telefonlarını çalarak kayıplara karıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber