Geri Dön
DünyaBaşkasının havuzuna çırılçıplak girdi! Açıklaması pes dedirtti

Başkasının havuzuna çırılçıplak girdi! Açıklaması pes dedirtti

Komşusunun havuzuna çırılçıplak giren kadın, polisin uyarılarına rağmen çıkmayı reddetti. Giyinmesi için onu ikna etmeye çalışan ekibi dakikalarca oyalayan kadının açıklaması ise oldukça şaşırttı.

Başkasının havuzuna çırılçıplak girdi! Açıklaması pes dedirtti

Florida eyaletinde yaşayan James Clark, pazartesi günü doktor randevusundan döndüğünde hiç beklemediği bir manzarayla karşılaştı. Havuzunda tanımadığı bir kadının çıplak şekilde yüzdüğünü görünce şoke olan 69 yaşındaki adam, polisi arayarak şikayette bulundu.

Bunun üzerine saat 15.00 civarında eve gelen ekip, havuzdaki kadını çıkarmaya çalıştı. Ancak polislerin tüm uyarılarına rağmen uzun süre havuzdan çıkmayan Heather Kennedy, kendisini kelepçelemeye çalışan polislere direndi.

NEDEN HAVUZA GİRDİĞİNİ AÇIKLAMAK İSTEMEDİ

Nihayetinde polisler 42 yaşındaki kadını ikna ederek havuzdan çıkardı ve tutukladı. Tutuklama raporuna göre kadın, ekiplere "neden havuza girdiğine dair açıklamada bulunmak zorunda olmadığını" söyledi.

Kennedy'nin polislere kendisini rahat bırakmasını söylediği ve ekiplerin talebine rağmen uzun süre kimlik bilgilerini paylaşmadığı da ifade edildi. Mülkiyete izinsiz girme ve mukavemet suçlarıyla tutuklanan ve Charlotte County hapishanesine gönderilen kadının 4 Ağustos'ta mahkeme karşısına çıkması planlanıyor. 

Kennedy, bu yılın başlarında yapılan bir trafik kontrolünde üzerinde yüklü miktarda uyuşturucuyla yakalanmıştı. Bunun üzerine tutuklanan kadın, çıkarıldığı mahkemece uyuşturucu bulundurmak suçundan ceza almıştı.

Çevreleme harekatı... ABD'nin 'hilal' planı! Türkiye alarmdaTürkiye’ye 40 km uzaklıktaki Dedeğaç’ı Atina’dan alıp askeri üs yapan ABD, şimdi de Çanakkale Boğazı'nı çerçeveleyen adaları istiyor. ABD ile Yunanistan arasında önümüzdeki ay yeni bir savunma anlaşmasının imzalanması bekleniyor. O anlaşmada Dedeağaç askeri üssünün kullanılmasının 5 yıl daha uzatılması bekleniyor. ABD'nin Yunanistan'da başka üsler kurmak istediği de gelen bilgiler arasında. Bölgede bu gelişmeler yaşanırken TSK, Ege ve Akdeniz'de 'Kararlılık 2021 Tatbikatı' başlattı. Peki peş peşe gelen bu haberler ne anlama geliyor? ABD ve Yunanistan ne yapmaya çalışıyor? Kritik gelişmelerin perde arkasını Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Eray Güçlüer CNN Türk canlı yayınında değerlendirdi. Bölgede ABD'nin hilal şeklinde bir askeri güç yığdığını söyleyen Güçlüer, "Arka planda Yunanistan üzerinden Türkiye'ye stratejik bir çevreleme harekatı yapılmaya çalışılıyor. ABD'nin niyeti bu." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner