Çırılçıplak

Çırılçıplak

Son dakika çırılçıplak haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan çırılçıplak gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan çırılçıplak haber sayfamızda...

Çırılçıplak

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.943 cirilciplak haberi bulunmuştur.
Elma şiiri - Cemal Süreya
Elma şiiri - Cemal SüreyaTürk şiirlerinde modern bir dönemi başlatan İkinci Yeni şiirlerinin öncülerinden olan Cemal Süreya, 1931 yılında Erzincan’da doğmuş. Ortaokulu bitirince yatılı olarak Haydarpaşa Lisesi’ne devam etmiş. Üniversiteyi ise Ankara Üniversitesi iktisat bölümünde bitirmiş. Eğitim hayatı sonrası vergi dairesinde çalışmaya başlamış. İlerleyen yıllarda maliye müfettişi olmuş ama şiirlerine de ara vermemiştir. Çeşitli dergilerde yayımlanan şiirleri de dilden dile dolaşmıştor. Şair genel olarak aşk ve özlem temalı şiirleri ile ön plana çıkar.
18.05.2021Şiirler
Hayal şiiri - Necip Fazıl Kısakürek
Hayal şiiri - Necip Fazıl KısakürekNecip Fazıl Kısakürek şiirlerinde Sade, yalın okuyan herkesin rahatça anlayacağı günlük hayatta kullanılan dil kullanmıştır. Şair tür olarak bakıldığında Cumhuriyet sonrası serbest şiir geleneğine uygun eserler ortaya koymuştur. Şair öz şiir akımında eserler ortaya koymuştur.
18.05.2021Şiirler
Türküler dolusu şiiri - Bedri Rahmi Eyüboğlu
Türküler dolusu şiiri - Bedri Rahmi EyüboğluBedri Rahmi Eyüboğlu, İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi'nde başlayıp Paris'te sürdürdüğü resim öğreniminin ardından yurda dönmüş ve yaşamı boyunca Güzel Sanatlar Akademisinde ders vermiştir. Özellikle El Baskı Yazmacılık, gravür, seramik, heykel, vitray, mozaik, hat, serigrafi, litografi gibi birçok formlarda eserler üreten sanatçı, geleneksel süsleme ve halk el sanatlarında seçtiği motifleri yapıtlarında Batı’nın teknikleriyle birleştirerek kullandı. Şiirlerinde de halk kaynağından beslendi; masallardan, söylencelerden, türkülerden yararlanarak, doğa tutkusunu, insan sevgisini, yaşama sevincini, toplumsal sorunları yansıttı.
10.05.2021Şiirler
70 kilo veren Rebel Wilson, ayna önü selfie’siyle bir kez daha herkesi şaşırttı
70 kilo veren Rebel Wilson, ayna önü selfie’siyle bir kez daha herkesi şaşırttı2020 yılında iddialı bir kilo verme programına giren oyuncu Rebel Wilson, şimdiye kadar tam 70 kilo verdi. Kilo verdiği günden beri sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaya başlayan oyuncu çarpıcı kilo kaybını bir kez daha gözler önüne serdi.
28.04.2021Cadde
Eylüldü şiiri - Cemal Süreya
Eylüldü şiiri - Cemal SüreyaTürk şiirlerinde modern bir dönemi başlatan İkinci Yeni şiirlerinin öncülerinden olan Cemal Süreya, 1931 yılında Erzincan’da doğmuş. Ortaokulu bitirince yatılı olarak Haydarpaşa Lisesi’ne devam etmiş. Üniversiteyi ise Ankara Üniversitesi iktisat bölümünde bitirmiş. Eğitim hayatı sonrası vergi dairesinde çalışmaya başlamış. İlerleyen yıllarda maliye müfettişi olmuş ama şiirlerine de ara vermemiştir. Çeşitli dergilerde yayımlanan şiirleri de dilden dile dolaşmıştır. Şair genel olarak aşk ve özlem temalı şiirleri ile ön plana çıkar. Eylüldü şiirinde de genel melankolik bir hava hakimdir. İşte Eylüldü şiirinin sözleri.
20.04.2021Şiirler
Zindanı taştan oyarlar şiiri Bedri Rahmi Eyüboğlu
Zindanı taştan oyarlar şiiri Bedri Rahmi EyüboğluBedri Rahmi Eyüboğlu, İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi'nde başlayıp Paris'te sürdürdüğü resim öğreniminin ardından yurda dönmüş ve yaşamı boyunca Güzel Sanatlar Akademisinde ders vermiştir. Özellikle El Baskı Yazmacılık, gravür, seramik, heykel, vitray, mozaik, hat, serigrafi, litografi gibi birçok formlarda eserler üreten sanatçı, geleneksel süsleme ve halk el sanatlarında seçtiği motifleri yapıtlarında Batı’nın teknikleriyle birleştirerek kullandı. Şiirlerinde de halk kaynağından beslendi; masallardan, söylencelerden, türkülerden yararlanarak, doğa tutkusunu, insan sevgisini, yaşama sevincini, toplumsal sorunları yansıttı. Zindanı taştan oyarlar şiiri pek çok müzisyen ve sanatçı tarafından bestelendi. Şiir halk arasında da özellikle "yiğidim aslanım burda yatıyor" bölümü ile tanınmaktadır. İşte Zindanı taştan oyarlar şiirinin sözleri.
14.04.2021Şiirler
33 Kurşun şiiri - Ahmed Arif
33 Kurşun şiiri - Ahmed ArifTürk edebiyatının önemli isimlerinden olan Ahmed Arif, toplumcu şiir geleneğinin en önemli yazarlarından birisidir. Şair 33 Kurşun şiirinde Muğlalı Olayı diğer adıyla 33 Kurşun Katliamını anlatmaktadır. 1943 yılının 28 Temmuz’unda Van’ın Özalp ilçesinde, 33 kişinin hayvan kaçakçılığı iddiasıyla 3. Ordu Komutanı Orgeneral Mustafa Muğlalı’nın emriyle yargısız olarak kurşuna dizilmesi ve 32 kişinin öldürülmesi, birinin kaçmasıyla sonuçlanan olaydır. İşte 33 kurşun şiirinin sözleri.
14.04.2021Şiirler
Son dakika haberi: Dubai'deki 'çıplak' rezalette 'hapis' şoku!
Son dakika haberi: Dubai'deki 'çıplak' rezalette 'hapis' şoku!Son dakika haberlere göre, Dubai'de bir gökdelenin balkonuna çırılçıplak çıkarak dünya gündemini alt üst eden modellerin arkasındaki zengin Amerikalı Gretchin'e ilişkin detaylar ortaya çıkıyor. Barack Obama'dan Sylvester Stallone'ye kadar birçok ünlüyle yakınlığı bulunduğu öğrenilen Gretchin'i zor günler beklerken, modellerin büyük bölümü de hala gözaltında.
13.04.2021Dünya
Son Dakika... Otel odasındaki banyoda çırılçıplak buldular! Feci son...
Son Dakika... Otel odasındaki banyoda çırılçıplak buldular! Feci son...Arkadaşlarıyla kısa bir tatile çıkan genç çift, ıssız bir çiftlikteki oteldeki odalarına çekildi. Sabah olduğunda arkadaşları korkunç bir manzarayla karşılaştı.
9.04.2021Dünya
Son dakika - Avrupa Ligi'nde gecenin görüntüsü! Sahaya çırılçıplak atladı
Son dakika - Avrupa Ligi'nde gecenin görüntüsü! Sahaya çırılçıplak atladıUEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde Granada'nın Manchester United'ı konuk ettiği maçta taraftar şoku yaşandı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında seyircisiz oynanan müsabakanın ilk dakikalarında sahaya çıplak bir kişi atladı.
Son dakika haberi: Dubai'deki rezaletin detayları bir bir ortaya çıkıyor!
Son dakika haberi: Dubai'deki rezaletin detayları bir bir ortaya çıkıyor!Son dakika haberlere göre, Dubai'de bir gökdelenin balkonuna çırılçıplak çıkarak Birleşik Arap Emirlikleri'nin yanı sıra dünya gündemini alt üst eden kadınların kimlikleri belli oldu. 40 modelin yer aldığı projedeki kadınların şubat ayında da bir doğum günü partisinde oldukları ortaya çıktı.
8.04.2021Dünya
Son dakika haberi: İşte çıplaklar! İfşa oldular...
Son dakika haberi: İşte çıplaklar! İfşa oldular...Son dakika haberlere göre, Dubai'de bir gökdelenin balkonuna çırılçıplak çıkarak Birleşik Arap Emirlikleri'nin yanı sıra dünya gündemini alt üst eden kadınların kimlikleri belli oldu. Rusya lideri Putin'le ilişkisi olduğu tahmin edilen Alina Kabaeva'ya ait medya grubu, projede 40 modelin yer aldığını açıkladı.
6.04.2021Dünya
Son dakika: Şok... Evine girdi, çırılçıplak soyundu, yatağına yattı!
Son dakika: Şok... Evine girdi, çırılçıplak soyundu, yatağına yattı!Dünya şoke edici olayı konuşuyor... Son dakika haberine göre, uykusundan uyanana adam, yatak odasındaki yatakta çırılçıplak bir kadının uyuduğunu görünce hayatının şokunu yaşadı.
5.04.2021Dünya
Son dakika... İçişleri Bakanı Soylu! PKK'ya bu yıl 11 kişi katıldı
Son dakika... İçişleri Bakanı Soylu! PKK'ya bu yıl 11 kişi katıldıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Uzman Erbaş Komando Temel Kursu Mezuniyet Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, "PKK'ya katılım geçen yıl 53 kişiydi ancak emniyet ve jandarma ekiplerimizin ikna çalışmalarıyla geçen yıl 243 kişi dağdan indirilmiştir. Bu yıl da katılım 11, ikna 40 kişidir." dedi.
2.04.2021Siyaset
Son dakika: 11 dakika yetti de arttı... Paylaştı, rezil etti!
Son dakika: 11 dakika yetti de arttı... Paylaştı, rezil etti!Son dakika haberlere göre, kalbini kıran sevgilisinden çok acı bir intikam alan 30 yaşındaki kadın, eski aşkının yalvarıp yakarmalarını umursamadı. Eski erkek arkadaşının çırılçıplak fotoğrafını paylaşan kadın, bir de üstüne onunla dalga geçti. İşte şoke edici son dakika haberinin detayları...
2.04.2021Dünya
Bakan Soylu: Virüsten korkmayan batı, göçten korkmuştur
Bakan Soylu: Virüsten korkmayan batı, göçten korkmuşturİçişleri Bakanı Süleyman Soylu İl Göç Müdürleri ile Yıllık Değerlendirme Toplantısı'nda yaptığı konuşmada batıyı eleştirerek, "Virüsten korkmayan batı, göçten korkmuştur. Daha da kötüsü, göçe kaynaklık eden coğrafyalardaki çatışmadan, istikrarsızlıktan, fakirlikten açıkça nemalanmıştır ve körüklemiştir" dedi.
31.03.2021Siyaset
Son dakika: Otel lobisinde çırılçıplak soyundu! İşte cezası
Son dakika: Otel lobisinde çırılçıplak soyundu! İşte cezasıGelen son dakika haberine göre; olay İstanbul'da yaşandı. Sevgilisinin kendisini aldattığını düşünen genç kadın, takip ettiği erkek arkadaşının bir otele girdiğini gördü. Resepsiyon görevlisinden sevgilisinin kaldığı oda numarasını öğrenmek isteyen genç kadın istediğini alamayınca otelin lobisinde soyunmaya başladı. Olay sonrası şikayet edilen kadının cezası belli oldu.
30.03.2021Gündem
Son dakika: 20 gün sonra kanalizasyondan çıktı! Çırılçıplak halde...
Son dakika: 20 gün sonra kanalizasyondan çıktı! Çırılçıplak halde...Son dakika haberine göre, kaldırımda yürüyenlerin kanalizasyondan çığlıklar duyması üzerine olay yerine arama kurtarma ekipleri ve itfaiye çağrıldı. Rögar kapağı açıldığında ise gördükleri karşısında şoka girdiler.
25.03.2021Dünya
Son dakika: Flaşlar bir anda patladı! Çırılçıplak halde polislerin önünde...
Son dakika: Flaşlar bir anda patladı! Çırılçıplak halde polislerin önünde...Son dakika haberine göre, dün akşam saat 22.00 sularında çekilen fotoğraflar şok etkisi yarattı. Her gün manşetlere taşınan yeni haberlerin geldiği kentteki kaos, polislerin karşısındaki çıplak kadın nedeniyle daha da arttı.
24.03.2021Dünya
Televizyonda şok anlar! Sunucu canlı yayında çıplak kadının saldırısına uğradı
Televizyonda şok anlar! Sunucu canlı yayında çıplak kadının saldırısına uğradıRomanya'da televizyonları başındakiler dehşete düştü, çırılçıplak kadın elinde taşla 'Paramı geri ver!' diye bağırarak sunucunun üzerine koştu.
21.03.2021Dünya
Son dakika... Müge Anlı büyük şok! Eniştesinin tecavüz ettiği adamın çıplak fotoğraflarını yayınladı
Son dakika... Müge Anlı büyük şok! Eniştesinin tecavüz ettiği adamın çıplak fotoğraflarını yayınladı Geçtiğimiz gün Müge Anlı’da yaşanan olay tüm Türkiye’yi şoke etti. Ablasının yeni boşandığı ve 20 yıllık eşi İsa Akman tarafından dolandırıldığını, hatta ormanda tecavüze uğradığını söyleyen Abdurrahman Çığ, Müge Anlı'dan yardım istedi. Yayınlanan son programında, Çığ'ın ormanda çekilen çırılçıplak fotoğrafları ekrana geldi. Müge Anlı ise aile ile ilgili ikinci Palu Ailesi olayı diyerek şaşkınlığını belirtti.
14.03.2021Gündem
Son dakika... İngiliz ordusunda şok görüntüler! Çırılçıplak soyup...
Son dakika... İngiliz ordusunda şok görüntüler! Çırılçıplak soyup...Bir hava kuvvetleri üssünde kaydedilen video medya tarafından ele geçirildi, mide bulandırıcı anlar depreme yol açtı. İzleyenler, çırılçıplak soyulan askerin başına gelenlere inanamadı.
13.03.2021Dünya
Miraç Kandilinde hangi ibadetler yapılır? Miraç Kandilinde okunacak dualar ve sureler
Miraç Kandilinde hangi ibadetler yapılır? Miraç Kandilinde okunacak dualar ve surelerBu gece Miraç Kandili. Müslümanlar ve tüm İslam alemi için en mübarek gecelerden olan Miraç gecesinde dua etmek ve ibadet etmek kat kat sevap anlamına gelir. Hz. Peygamber (S.A.S)'in Allah katına yükselişini ifade eden bu gecede namaz kılmak, tövbe etmek ve günahlardan arınmak gerekir. Peki, Miraç Kandilinde hangi dualar okunur? Kandil gecesi için özel bir namaz var mıdır?
10.03.2021Gündem
Son dakika... Eşini 2 gün boyunca dövüp aç bırakan koca tutuklandı!
Son dakika... Eşini 2 gün boyunca dövüp aç bırakan koca tutuklandı!Kocaeli’nde Veli Erbaç, eşi Ayten Erbaç'ı 2 gün boyunca aç ve susuz bırakıp feci şekilde dövdü. Ayten Erbaç’ın görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. Kocaeli Valisi Seddar Yavuz sosyal medya hesabından, gözaltına alınan Veli Erbaç’un tutuklandığını duyurdu.
10.03.2021Gündem
Kan donduran işkence! Çırılçıplak soyup ormana terk etti
Kan donduran işkence! Çırılçıplak soyup ormana terk ettiSamsun'da yaşanana kadına şiddet olayından sonra bir haber de Tekirdağ'dan geldi. İki çocuk annesi 35 yaşındaki Gülşen Yakar da, boşanma davası açtığı eşi tarafından öldüresiye dövüldü. Eşi için defalarca uzaklaştırma kararı aldırdığını anlatan Yakar: "3,5 yaşındaki oğlumun önünde boğazıma bıçak dayadı. 4 kez ölümden döndüm. İşkencelerine devam edip, beni çırılçıplak soyduktan sonra ormanda ölüme terk etti" dedi.
10.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

ŞiirçırılçıplakSon dakikaBirleşik Arap EmirlikleriDubai

Çırılçıplak ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.