Geri Dön
DünyaBirlikte yaşamaya başlamışlar

Birlikte yaşamaya başlamışlar

İngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock’un üst düzey danışmanı Gina Coladangelo ile bakanlıktaki odasında öpüşürken çekilen görüntüsü geçen hafta İngiliz basınında yer almıştı.

Birlikte yaşamaya  başlamışlar

Bunun üzerine her ikisi de evli ve üç çocuk sahibi olan Hancock bakanlıktan, Coladangelo (43) ise danışmanlıktan istifa etmişti. Matt Hancock’un öpüşme videosunun basına sızmasından önce 15 yıldır evli olduğu eşi Martha’dan ayrıldığı, Coladangelo’nun da skandal ortaya çıkınca eşi Oliver Tress’ten ayrıldığı belirtildi.

‘Uzun bekleyiş’

Matt Hancock (42) ile Gina Coladangelo’nun birlikte yaşamaya başladığı bildirilirken, Coladangelo’nun ‘Pinterest’ hesabında “Uzun bir bekleyiş, tatlı bir öpücük” gibi aşk hayatına imada bulunan paylaşımlarda bulunması dikkati çekti. Öte yandan İngiliz Kabine Ofisi Bakanı Julia Lopez ise ikilinin öpüşmesini çeken, yangın alarmına konulmuş kameranın gizli olmadığı iddiasında bulundu!

Xiaomi Redmi Note 10 5G Telefon İncelemesiPerformans yarışçısı Xiaomi Redmi Note 10 5G akıllı telefon, Milliyet.tv teknoloji editörünün kadrajı altında! Nilay Kamu, Türkiye'de MediaTek Dimensity 700 işlemcisine sahip ilk akıllı telefon Redmi Note 10 5G'yi inceledi. Çok daha yüksek performansı ve enerji verimliliği ile segmentinde öne çıkan telefon hem oyun hem de çoklu görev performansı ile sınırları zorluyor, enerji tüketimi konusunda dikkat çekiyor. Sosyal medyada veya oyun başında geçirilen saatleriniz için göz dolduran bir pil ömrüne sahip olan Redmi Note 5G, 5000mAh'lik pili ve 18W hızlı şarj özelliği ise tam olarak telefonu elinden bırakamayanlar için yaratılmış! Akıllı telefon 5G’yi de desteklediği için, 5G kullanılan bölgelerde çok daha yüksek bir İnternet hızına sahip oluyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra, Redmi Note 10 5G’nin ön ve arka kamera özellikleri, farklı çekim modları, ekran yenileme hızı, oyunlar sırasındaki performansı gibi pek çok konuda daha fazla detay öğrenmek, kullanıcı deneyimi hakkında çok daha fazla bilgi almak için Milliyet Teknoloji Editörü Nilay Kamu'nun videosunu izleyebilirsiniz! #işbirliği
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler