Matt Hancock

Matt Hancock

Son dakika Matt Hancock haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Matt Hancock gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Matt Hancock haber sayfamızda...

Matt Hancock

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 178 matt hancock haberi bulunmuştur.
Son dakika... Rezaletin ardından ilk fotoğraf! Yüzük yok
Son dakika... Rezaletin ardından ilk fotoğraf! Yüzük yokSağlık Bakanı'yla kapı arkasında öpüşürken 180 derece çevrilen kamerayla yakalandı, iki hafta gözden kayboldu. İlk kez görüntülendiğinde ise sürpriz detaylar ortaya çıktı.
11.07.2021Dünya
Son dakika haberi: Ortaya çıktı! Yasak aşk rezaletinin ardından ilk kez...
Son dakika haberi: Ortaya çıktı! Yasak aşk rezaletinin ardından ilk kez...Skandal, balkonu gösteren kameranın 'birileri' tarafından 180 derece yönünün değiştirilmesiyle ortalığa saçıldı. Olay yaratan yasak aşk görüntüleri, iki boşanmayı da beraberinde getirdi. Skandalın iki kahramanı olaydan sonra ilk kez görüntülendi. Fotoğraflarda dikkat çeken bir detay vardı.
10.07.2021Dünya
Birlikte yaşamaya  başlamışlar
Birlikte yaşamaya başlamışlarİngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock’un üst düzey danışmanı Gina Coladangelo ile bakanlıktaki odasında öpüşürken çekilen görüntüsü geçen hafta İngiliz basınında yer almıştı.
30.06.2021Dünya
Son dakika... İstifa getiren rezalet kamera açısıyla patladı!
Son dakika... İstifa getiren rezalet kamera açısıyla patladı!Son dakika haberlere göre, Skandal, balkonu gösteren kameranın 'birileri' tarafından 180 derece yönünün değiştirilmesiyle ortalığa saçıldı. Olay yaratan yasak aşk görüntüleri, iki boşanmayı da beraberinde getiriyor.
29.06.2021Dünya
MI5 videonun peşine düştü! Casus endişesi
MI5 videonun peşine düştü! Casus endişesiİngiltere’de geçen hafta yayımlanan videoda, Sağlık Bakanı Matt Hancock (42) kendisi gibi evli ve üç çocuk sahibi danışmanı Gina Coladangelo (43) ile bakanlıkta öpüşürken görülüyordu.
29.06.2021Dünya
İngiltere'de önlemlerin kalkacağı tarih belli oldu!
İngiltere'de önlemlerin kalkacağı tarih belli oldu!İngiltere Sağlık Bakanı Sajid Javid, ülkede yeni tip koronavirüs (Kovid-19) kısıtlamalarının 19 Temmuz’da tamamen kaldırılmasının önünde bir engel bulunmadığını ve bu tarihten sonra hayatın yeniden normale döneceğini belirtti.
28.06.2021Dünya
‘Bakanı casus bir kamera yakaladı’
‘Bakanı casus bir kamera yakaladı’İngiltere Sağlık Bakanı Hancock’un bakanlıkta kendisi gibi evli danışmanıyla öpüşürken çekilen videosunun, yangın alarmına gizlenmiş ‘casus bir kamera’ tarafından kaydedildiği öne sürüldü
27.06.2021Dünya
Son dakika haberi: Görüntüleri ifşa olmuştu! Skandal sonrası flaş gelişme
Son dakika haberi: Görüntüleri ifşa olmuştu! Skandal sonrası flaş gelişmeDünya İngiltere'de yaşanan yasak aşk skandalını konuşuyor. İngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock'un yasak aşk skandalının yankıları sürerken flaş gelişme yaşandı. Danışmanıyla öpüşürken görüntüleri ortaya çıkan İngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock istifa etti. Öte yandan Matt Hancock'un yerine eski İçişleri ve eski Maliye Bakanı Sajid Javid getirildi.
27.06.2021Dünya
İstifa eden İngiltere Sağlık Bakanı'nın yerine gelen isim belli oldu
İstifa eden İngiltere Sağlık Bakanı'nın yerine gelen isim belli olduİngiltere'de istifa eden Sağlık Bakanı Matt Hancock'un yerine eski İçişleri ve eski Maliye Bakanı Sajid Javid getirildi.
26.06.2021Dünya
Eşini aldattığı ortaya çıkan İngiltere Sağlık Bakanı Hancock isifa etti
Eşini aldattığı ortaya çıkan İngiltere Sağlık Bakanı Hancock isifa ettiİngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock, eşini aldattığına dair fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından sosyal mesafe kurallarına uymadığını kabullenerek istifa etti.
26.06.2021Haberler
Son dakika haberi: Her şeyin başladığı yer! Dünyanın konuştuğu skandaldan yıllar önce...
Son dakika haberi: Her şeyin başladığı yer! Dünyanın konuştuğu skandaldan yıllar önce...Önce İngiltere'yi ardından da dünyayı sallayan yasak aşk skandalı hükümeti allak bullak etti. Sağlık bakanına istifa çağrıları peş peşe gelirken, skandalın hemen öncesinden yeni görüntüler ortaya çıktı. İngiliz The Sun gazetesi görüntüleri yayınladı. Daily Mail gazetesi ise yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafa ulaşmayı başardı.
26.06.2021Dünya
Aldatırken yakalanan bakan terk edildi!
Aldatırken yakalanan bakan terk edildi!İngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock, kendisi gibi evli olan üst düzey danışmanıyla öpüşürken kameraya yakalandı! 15 yıllık evli, 3 çocuk babası bakanın eşi evi terk etti
26.06.2021Dünya
Son dakika... Görüntü sızdırıldı! Aldatırken fena yakalandı
Son dakika... Görüntü sızdırıldı! Aldatırken fena yakalandıİngiltere, Sağlık Bakanı'nın en yakın asistanıyla makam odasında öpüştüğü fotoğraflarla çalkalanıyor. Skandalın kahramanlarının ikisi de evli. 6 Mayıs tarihli görüntü, bakanlık içindeki muhbirler tarafından medyaya servis edildi. Bakan Hancock, yaptığı ilk açıklamada özür diledi.
25.06.2021Dünya
İngiltere üçüncü doz Covid aşısı planını hazırlıyor
İngiltere üçüncü doz Covid aşısı planını hazırlıyorİngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock yaz mevsiminin bitmesiyle başlatılacak bir 'üçüncü doz Covid aşısı' planının ayrıntılarının bir kaç hafta içinde hazır olacağını söyledi. Sağlık Bakanı bunun için farklı aşıların karıştırılarak kullanıldığı deneylerin sonuçlarını beklediklerini de ekledi.
21.06.2021Dünya
MI5 ajanları cep telefonunu elinden aldı! Yok edilecek
MI5 ajanları cep telefonunu elinden aldı! Yok edilecek Devlet işlerini WhatsApp üzerinden yürütmemesi konusunda defalarca uyarılan İngiltere Başbakanı Boris Johnson “söz dinlemeyince” cep telefonuna MI5 tarafından el konuldu.
21.06.2021Dünya
ABD, 20 yıl sonra ilk kez yeni bir Alzheimer ilacını onayladı
ABD, 20 yıl sonra ilk kez yeni bir Alzheimer ilacını onayladıAmerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), 20 yıl sonra ilk kez Alzheimer hastalığına yeni bir tedavi imkanı sunan ilacı onayladı, ancak ilacın etkisiz olduğunu düşünen bilim insanları da var.
8.06.2021Dünya
Son dakika... Panik halinde hücum ettiler! Vakalarda ani patlama...
Son dakika... Panik halinde hücum ettiler! Vakalarda ani patlama...Gelen son dakika haberine göre, kısıtlamaların kaldırılmak üzere olduğu ülkede son günlerde ani vaka patlaması yaşandı. Vatandaşlar telaş içinde aşı merkezlerine koştu. Bakan Hancock, kısıtlamalara ve vaka artışına ilişkin karamsar açıklamalarda bulundu.
6.06.2021Dünya
İngiltere Sağlık Bakanı: Hint varyantı yüzde 40 daha bulaşıcı
İngiltere Sağlık Bakanı: Hint varyantı yüzde 40 daha bulaşıcıİngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock, ilk olarak Hindistan'da ortaya çıkan ve İngiltere'de yayılan koronavirüsün Delta varyantının, geçmişteki mutasyonlara kıyasla yüzde 40 daha bulaşıcı olduğuna inanıldığını söyledi.
6.06.2021Dünya
Son dakika... 'Binlerce kişiyi öldürdü!' İngiliz Bakan'dan jet yanıt ve şok uyarı
Son dakika... 'Binlerce kişiyi öldürdü!' İngiliz Bakan'dan jet yanıt ve şok uyarıSon dakika haberine göre, İngiltere Sağlık Bakanı Hancock, Başbakan Johnson'ın eski başdanışmanı Cummings tarafından yöneltilen 'halka söylediği yalanlar nedeniyle binlerce kişinin ölümüne sebep olduğu' suçlamalarını reddetti. Hancock ayrıca ülkedeki 'Hint varyantının' dominantlığı hakkında panik uyandıracak bir açıklama yaptı.
27.05.2021Dünya
Londra’da deprem!
Londra’da deprem!İngiltere’de Başbakan Johnson’ın eski başdanışmanı Cummings’in açıklamaları hükümeti sarstı. Cummings, ülkede onbinlerce kişinin hükümetin yanlış politikaları nedeniyle öldüğünü ifade etti.
27.05.2021Dünya
İngiltere'de Hindistan varyantı korkusu büyüyor
İngiltere'de Hindistan varyantı korkusu büyüyorİngiltere’de, ilk olarak Hindistan’da ortaya çıkan Kovid-19'un iki kez mutasyona uğramış türünün (Hindistan varyantı) görüldüğü vaka sayısındaki artışın Ulusal Sağlık Servisi (NHS) üzerindeki baskıyı arttırmasından korkuluyor.
14.05.2021Dünya
İngiltere'de aşının ilk dozunu yaptıranların sayısı 35 milyonu aştı
İngiltere'de aşının ilk dozunu yaptıranların sayısı 35 milyonu aştıİngiltere'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının ilk dozunu yaptıranların sayısının 35 milyon 69 bin 641'e ulaştığı, 16 milyon 764 bin 720 kişiye de ikinci doz aşının yapıldığı bildirildi.
7.05.2021Dünya
Tek doz aile içinde koronavirüsü yüzde 50'i durdurdu
Tek doz aile içinde koronavirüsü yüzde 50'i durdurduİngiliz bilim insanları, Amerikan ilaç şirketi Pfizer ve İngiliz-İsveç ilaç şirketi AstraZeneca tarafından yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı üretilen aşının tek dozunun, enfekte olan kişilerde virüsü bir diğer aile üyesine bulaştırma riskini yaklaşık yüzde 50 azalttığını ortaya koydu.
28.04.2021Dünya
Son dakika... İngiltere'de "çift mutant" paniği!
Son dakika... İngiltere'de "çift mutant" paniği!İngiltere'de, ilk olarak Hindistan’da ortaya çıkan, daha sonra ABD’nin California eyaletinde görülen yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) iki kez mutasyona uğramış (çift mutant) varyantının 104 kişide görüldüğü ve bu kişilerin çoğunun uluslararası seyahatle ilişkisi olduğu bildirildi.
19.04.2021Dünya
Bakanın aldığı 'şirket ihaleleri' ülkeyi karıştırdı
Bakanın aldığı 'şirket ihaleleri' ülkeyi karıştırdıİngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock ve kız kardeşi Emily Gilruth’un hissedarı olduğu şirketin ülkenin sağlık hizmetlerinden ihaleler aldığı oraya çıktı.
16.04.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

İngilterekoronavirüsMatt HancockGina ColadangeloBoris Johnson

Matt Hancock ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.