Geri Dön

Dergiye kapak olmayınca kızdı

ABD Başkanı’nın eşi Melania Trump’ın (50) eski danışmanı Stephanie Wolkoff’un kaydettiği ses kayıtları, Beyaz Saray’dan “kovulduktan” sonra medyaya yansıdı.

Dergiye kapak olmayınca  kızdı

Bu kayıtlardan birinde, Slovenyalı eski model Melania Trump’ın, Vogue dergisinin Eylül 2018 tarihli kapağına fotoğrafı konulmayınca bozulduğu ortaya çıktı. “First Lady”nin ünlü moda dergisinin kapağında kendisinin yerine şarkıcı Beyonce’un yer almasına tepki gösterdiği belirtildi.

Yer vermediler


Ses kaydında Melania Trump, Vogue’un yöneticisi Anna Vintour için “Eylül sayısının kontrolünü Beyonce’a vermiş” diyerek kızıyor. First Lady, eşi 2017’de başkan olduğundan bu yana Vogue’un kapağında yer almadı. Bir önceki First Lady Michelle Obama ise eşinin başkanlığı sırasında Vogue’un kapağını üç kez süsledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması: Ek tedbirler geliyor!Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da cuma namazının ardından açıklamalarda bulundu. Koronavirüs kısıtlamalarıyla ilgili konuşan Erdoğan, "Biz şu anda Sağlık Bakanlığımızın da attığı adımlarla tedbirleri almaya mecburuz ve alacağız." ifadelerini kullandı. Kanal İstanbul projesindeki son durumu da açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kanal İstanbul Projesi'nin mimari boyutu hazırdır. Bunun yanında teknik tüm boyutlar hazırdır ve artık işin ihale safhasına gelmiştir." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet