Trump

Trump

Son dakika Trump haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Trump gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Trump haber sayfamızda...

Trump

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 19.470 trump haberi bulunmuştur.
Trump: Afganistan yüzünden Biden'ın tehditleri Putin'i korkutmuyor
Trump: Afganistan yüzünden Biden'ın tehditleri Putin'i korkutmuyorEski ABD Başkanı Donald Trump, halefi Joe Biden ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in görüşmesini değerlendirdi.
8.12.2021Dünya
ABD Senatosu, Suudi Arabistan'a füze ve silah satışını engelleyecek tasarıyı reddetti
ABD Senatosu, Suudi Arabistan'a füze ve silah satışını engelleyecek tasarıyı reddettiABD Senatosu, gelişmiş havadan havaya güdümlü füze sistemlerinin ve diğer ağır silahların Suudi Arabistan'a satışının engellenmesini öngören yasayı reddetti.
8.12.2021Dünya
Flake yemin etti
Flake yemin ettiABD Başkanı Joe Biden’ın Türkiye Büyükelçisi olarak görevlendirdiği ve Senato’dan da onay alan eski Arizona Senatörü Jeff Flake, dün yemin ederek resmen görevine başlamış oldu.
8.12.2021Dünya
ABD'de Cumhuriyetçi Temsilciler Meclisi üyesinin silahlı fotoğrafı tepki çekti
ABD'de Cumhuriyetçi Temsilciler Meclisi üyesinin silahlı fotoğrafı tepki çektiABD'de Cumhuriyetçi Temsilciler Meclisi üyesi Thomas Massie'nin ailesiyle birlikte çektirdiği ve herkesin silahla poz verdiği Noel fotoğrafı, tepki topladı.
6.12.2021Dünya
Donald Trump sosyal medya şirketi için 1 milyar dolar yatırım aldığını açıkladı
Donald Trump sosyal medya şirketi için 1 milyar dolar yatırım aldığını açıkladıEski ABD Başkanı Donald Trump'ın yeni sosyal medya şirketi Trump Media & Technology Group (Trump Medya ve Teknoloji Grubu) borsaya kaydolmadan önce yatırımcılardan 1 milyar dolar toplayabileceği anlaşmalara imza attı.
6.12.2021Dünya
Öğrenciye destek!
Öğrenciye destek!Altan Gördüm, Trump Alışveriş Merkezi’nde Ömer Teker ve Doğan Kaplan’ın birlikte açtıkları Altınyıldız Classics mağazasının açılışına katıldı.
6.12.2021Cadde
Marjinal bir milyarder Jack Dorsey
Marjinal bir milyarder Jack DorseyJack Dorsey kurucularından olduğu Twitter’ın CEO’luğundan istifa edince yine gündemi işgal etti. O aslında aykırı bir iş insanı... Diğer milyarderlere benzemiyor. “Özgürlükçü bir hippi” olarak anılıyor. Günde bir öğün yemekle yetiniyor Dorsey, hafta sonları oruç tutuyor. Meditasyon için ortadan kayboluyor. Ne var ki tüm bunlara rağmen damarlarında dolaşan “kapitalist” nedeniyle kripto para peşinde koşuyor.
5.12.2021Dünya
MHP, Balıkesir'den Türkiye'ye mesaj verdi
MHP, Balıkesir'den Türkiye'ye mesaj verdiMilliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’nin “Adım Adım 2023: İl İl Anadolu” Programı kapsamında düzenlenen toplantı Balıkesir’de gerçekleştirildi. Balıkesir’deki programa MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay gündeme dair değerlendirmeler yaparken MHP’nin 53 yıllık geçmişinde her zaman devletin yanında olduklarına değindi.
4.12.2021Siyaset
ABD Senatosu, hükümetin kapanmasını önleyecek tasarıya onay verdi
ABD Senatosu, hükümetin kapanmasını önleyecek tasarıya onay verdiABD'de federal hükümetin kapanmasının önlenmesini içeren geçici bütçe tasarısı Senato'da 69 oyla onaylandı. Tasarı, Başkan Biden tarafından imzalanacak.
3.12.2021Dünya
Esra Sönmezer sahneye dönüyor
Esra Sönmezer sahneye dönüyorOyuncu Esra Sönmezer, önceki gün Trump AVM'de görüntülendi. Koronavirüs pandemisi nedeniyle iki yıldır tiyatro sahnesinden uzak kalan Sönmezer, yeni bir oyun hazırlığı içerisinde olduklarını söyledi.
2.12.2021Cadde
ABD'de Anayasa Mahkemesi kürtajı sınırlayabileceği mesajını verdi
ABD'de Anayasa Mahkemesi kürtajı sınırlayabileceği mesajını verdiAmerika Birleşik Devletleri Anayasa Mahkemesi, Mississippi eyaletinde 2018'de kabul edilen, hamileliğin 15. haftasından sonra kürtajı yasaklayan kanununu onaylama ihtimalinin sinyallerini verdi. Kanun ensest ya da tecavüz söz konusu olsa dahi uygulanıyor.
2.12.2021Dünya
Seyahat yasakları Omicron'u durdurabilir mi? DSÖ açıkladı!
Seyahat yasakları Omicron'u durdurabilir mi? DSÖ açıkladı!Yeni koronavirüs varyantı Omicron'un ortaya çıktığı ilk ülke olan Güney Afrika'nın Cumhurbaşkanı Cyril Ramaphosa, ülkesine konulan seyahat yasaklamalarını sert bir şekilde eleştirdi ve bunların aslında gereksiz adımlar olduğunu söyledi.
2.12.2021Dünya
ABD, İngiltere ile ticaret anlaşmasını geciktiriyor
ABD, İngiltere ile ticaret anlaşmasını geciktiriyorABD, Trump döneminde uygulamaya konan çelik ve alüminyum ek tarifelerinin kaldırılması için İngiltere ile yapılacak anlaşmayı geciktiriyor.
2.12.2021Uzmanpara
Dünya tarihi yayını canlı izlemişti! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktı
Dünya tarihi yayını canlı izlemişti! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktıThe Guardian gazetesi, Donald Trump'ın ABD başkanı olduğu dönemde Joe Biden'la ilk canlı yayın tartışmasına çıkmadan 3 gün önce yaptırdığı korona virüs testinin "pozitif" sonuçlandığını iddia etti
1.12.2021Dünya
Ghislaine Maxwell davası: 14 yaşında uğradığı istismarı anlattı!
Ghislaine Maxwell davası: 14 yaşında uğradığı istismarı anlattı!Pedofil finansçı Jeffrey Epstein'e cinsel istismar için aracılık yapmakla suçlanan Ghislaine Maxwell'in yargılandığı davada tanıklar dinlenmeye başlandı.
1.12.2021Dünya
Ünlü Türk doktor Mehmet Öz, ABD Senatosu için adaylığını açıkladı
Ünlü Türk doktor Mehmet Öz, ABD Senatosu için adaylığını açıkladıABD'de yaşayan ünlü kalp cerrahı ve televizyon programı sunucusu Mehmet Öz, Pensilvanya eyaletinden Senato'ya girebilmek için eski ABD Başkanı Donald Trump'ın partisi Cumhuriyetçi Parti'den aday olduğunu açıkladı.
30.11.2021Dünya
Ünlü Türk doktor Mehmet Öz, ABD Senatosu için adaylığını açıkladı
Ünlü Türk doktor Mehmet Öz, ABD Senatosu için adaylığını açıkladıABD'de yaşayan ünlü kalp cerrahı ve televizyon programı sunucusu Mehmet Öz'ün eski ABD Başkanı Donald Trump'ın partisi Cumhuriyetçi Parti'den aday olarak Senato'ya girmek için yarışacağı ifade edildi.
30.11.2021Haberler
ABD'de ünlü Türk doktor Mehmet Öz siyasete atılıyor
ABD'de ünlü Türk doktor Mehmet Öz siyasete atılıyorABD'de yaşayan ünlü kalp cerrahı ve televizyon programı sunucusu Mehmet Öz'ün eski ABD Başkanı Donald Trump'ın partisi Cumhuriyetçi Parti'den aday olarak Senato'ya girmek için yarışacağı ifade edildi.
30.11.2021Dünya
Güçlü kararlar var, ama finansman ihtiyacı karşılanmadı
Güçlü kararlar var, ama finansman ihtiyacı karşılanmadıİklim politikaları uzmanı İzzet Arı, BM 26. İklim Konferansı’nın sonuç metnindeki kararların dönüştürücü ve tutarlı olduğunu belirterek, ilk defa kömür ve fosil yakıtlara atıfta bulunulduğunu hatırlattı. Arı, asıl önemli olanın 2030 yılında yüzde 45’lik emisyon azaltımı hedefi olduğuna dikkat çekerken, Türkiye’nin atması gereken adımları da anlattı.
30.11.2021Vitrin
Beklentiler, COP27’ye ertelenmiş görünüyor
Beklentiler, COP27’ye ertelenmiş görünüyorGezegen için “son umut” olarak görülen COP26 kararlarını başarılı bulanlar da var bulmayanlar da. 2030’da yüzde 45 oranında emisyon azaltımı hedefinin altına tüm ülkelerin imza atması en önemli karar olarak dikkat çekiyor. Ancak genel olarak beklentiler, önümüzdeki sene Mısır’da gerçekleştirilecek COP27’ye ertelenmiş görünüyor.
30.11.2021Vitrin
Joe Biden'ın oğlu Hunter hakkında bomba iddia!
Joe Biden'ın oğlu Hunter hakkında bomba iddia!ABD Başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden'a ait olduğu iddia edilen dizüstü bilgisayardaki e-postalarla kitap hazırlandı.
30.11.2021Dünya
İran nükleer anlaşması için müzakereler Viyana'da başlıyor
İran nükleer anlaşması için müzakereler Viyana'da başlıyorİran'ın nükleer faaliyetleri konusundaki uluslararası anlaşmanın çökmesini engellemek için görüşmeler bugün Avusturya'nın Viyana kentinde başlıyor.
29.11.2021Dünya
Trump açıklaması: İranlılara ihanet etti
Trump açıklaması: İranlılara ihanet ettiİran Dışişleri Bakan Yardımcısı Ali Bakıri, batılı ülkelerin nükleer anlaşmanın uygulanmasından yana olmadıklarını belirterek, “Batı nükleer anlaşmanın uygulanmasını istemiyor” dedi. Bakıri ayrıca, “Trump, İranlılara ihanet etti” diye konuştu.
28.11.2021Dünya
Sapık milyarderin son telefon konuşması! Ölmeden önce onu aramış...
Sapık milyarderin son telefon konuşması! Ölmeden önce onu aramış...ABD’li sapık milyarder Jeffrey Epstein’in hapisteki son günlerini gün yüzüne çıkaran yeni belgeler ortaya çıktı. New York Times gazetesinin ulaştığı ve bomba etkisi yaratan belgeler, Epstein hapishanede intihar etmeden önceki son gününe ışık tutuyor.
27.11.2021Dünya
‘Tarla Kuşuydu Juliet’ Trump Sahne’de
‘Tarla Kuşuydu Juliet’ Trump Sahne’deMüzikli komedi oyunu ‘Tarla Kuşuydu Juliet’, pazar saat 18.00’de Trump Sahne’de izleyiciyle buluşacak.
27.11.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Trump ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.