Geri Dön
DünyaDünyanın en büyüğü yanıyor! Uydudan da görüldü...

Dünyanın en büyüğü yanıyor! Uydudan da görüldü...

Kuveyt'teki Al Sulaibiya'de bulunan dünyanın en büyük lastik mezarlığında çıkan yangının görüntüleri, sosyal medyada gündem yarattı.

Kuveyt'teki Al Sulaibiya'de bulunan dünyanın en büyük lastik çöplüğünde, uydudan bile görülebildiği aktarılan büyük bir yangın çıktı. Yanan lastik yığınının videosunun internette paylaşılmasının ardından sosyal medyada korku dolu tepkiler yükseldi.

Geçtiğimiz perşembe günü ilk kez paylaşıldığından bu yana milyonlarca kez izlenen video, havaya yükselen kalın, siyah dumanı gözler önüne seriyor.

Sosyal medyada konuyla ilgili görüşlerini dile getiren pek çok insan, iklim değişikliği ve çevre kirliliği gibi daha büyük sorunlar hakkında umutsuzluğunu dile getirdi.

Mezarlıkta 7 milyon tane lastik bulunduğu düşünülüyor.

Xiaomi Mi 11 Lite Telefon İncelemesiAkıllı telefon artık bir lüks olmaktan çıktı, adeta gereklilik haline geldi. Hal böyle olunca her bütçeye seslenen telefonlar da piyasaya çıkmaya devam ediyor. Uygun fiyatı ve yüksek performansı ile Türkiye’de de dikkat çekmesi beklenen Xiaomi Mi 11 Lite modelini Milliyet Teknoloji olarak inceledik. Öne çıkanları, şık tasarımı ve uygun fiyatıyla kendini diğer modellerden ayıran Xiaomi Mi 11 Lite’ı almalı mısınız, almamalı mısınız?
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner