Geri Dön
DünyaEn 'parlak' intikam sosyal medyayı salladı! Aldatıldığını öğrenince...

En 'parlak' intikam sosyal medyayı salladı! Aldatıldığını öğrenince...

Aldatılmak elbette herkesin başına gelebilir ancak bazılarının tepkisi diğerlerinden biraz farklı oluyor! Genç kadının aldatıldığını öğrendikten sonra tam 82 tüp renkli sim ile yaptıkları, TikTok'ta izlenme ve paylaşım rekorları kırdı.

Derleyen: Fazilet Şenol / Milliyet.com.tr - Parlayan her şey altın değildir, bazen sime bulanmış bir intikam olabilir! İngiltere'de bir kreşte hemşirelik yapan Jade Butters, eski erkek arkadaşının akıllı saatinde başka kadınlara attığı mesajlar ve fotoğraflar buldu.

Gördüklerini hazmedemeyen genç kadın, ona sadakat konusunda unutamayacağı bir ders vermek istedi ancak kendi başını da belaya sokmak istemiyordu. Bu nedenle çözümü kendince 'zararsız' olduğunu düşündüğü bir yöntemle ders vermekte buldu.

En parlak intikam sosyal medyayı salladı Aldatıldığını öğrenince...

HİÇBİR ŞEY GÜVENLİ DEĞİLDİ

Aldatıldığından dolayı canı bir hayli sıkılmış olan Jade, sevgilisinin eşyalarını simle parlatmak istedi. Sevgilisinin başka kadınlarla mesajlaştığını gören Jade, eşyalarının neredeyse hepsini sime buladı. Böylece sevgilisine karşı kaybettiği güveni, ona evinde güvenilecek hiçbir şey bırakmayarak ödetti. Jade'in sevgilisinin evinde artık tek bir nokta dahi güvenli değildi. Yatağı, kıyafetleri ve hatta diş macunu bile sadakatsizliğinin kurbanı oldu.

En parlak intikam sosyal medyayı salladı Aldatıldığını öğrenince...

'İYİ BİR FİKİR OLACAĞINI DÜŞÜNDÜM'

Jade Butters, ilk önce tam 82 tüp renkli sim aldı. Bunun için çok büyük bir masraf da yapmadı, satın alırken 15 sterlinlik online hediye çeki kullandı. Bununla ilgili, "Simlerin ne kadar sinir bozucu olabileceğini biliyorum ve onu evinin her yerine yaymanın gerçekten iyi bir fikir olacağını düşündüm” dedi.

En parlak intikam sosyal medyayı salladı Aldatıldığını öğrenince...

'NOEL İNTİKAMI' ADINI VERDİ

Simleri çantasına koyan Jade, eşyalarını toplamak için sevgilisinin evine gittiğinde "Noel intikamı" olarak adlandırdığı şakayı gerçekleştirdi ve bu esnada kendisini videoya aldı. 

Genç kadın, “İlk başta daha olgun davranmam gerektiğini düşündüm ama bunu yaptıktan sonra kendimle çok gurur duydum. Aklıma geldikçe gülüyorum" ifadelerini kullandı.

En parlak intikam sosyal medyayı salladı Aldatıldığını öğrenince...

DETERJANA BİLE KOYDU

Jade'in yaptığı basit bir sim döküp gitme olayı değildi. Simler akla gelebilecek her yerdeydi. Öyle ki çamaşır yıkamak için kullandığı deterjanın içine bile koymuştu. Sevgilisinin kıyafetlerinin ceplerine, ayakkabılarına, çekmecelerine, yatak takımlarına kadar her şeyini simledi. Ayrıca tesisata zarar vermeden tuvalete bile sim koymayı ihmâl etmedi.

En parlak intikam sosyal medyayı salladı Aldatıldığını öğrenince...

'YILLARCA ONU RAHATSIZ EDECEK'

Bütün bu yaptıkları için Butters, "Hâlâ anahtarım vardı, o yüzden o işteyken gidip eşyalarımı almaya karar verdim. Ziyaretimi simi etrafa yaymak için bir fırsat olarak kullandım.

Ayrıldığımda ev dokunulmamış gibi görünüyordu, bu yüzden ilk başta fark etmeyecek ama yıkanmaya veya dişlerini fırçalamaya gittiğinde olanlar olacak. Yaptıklarım onu yıllarca rahatsız edecek" dedi.

En parlak intikam sosyal medyayı salladı Aldatıldığını öğrenince...

EN 'PARLAK' İNTİKAM

Jade eski sevgilisiyle arasında her zaman tatsız şeyler yaşanmadığını hatta ilk birkaç yılın gerçekten çok iyi geçtiğini söyledi. Ancak işler Noel'de erkek arkadaşının akıllı saatine gelen mesajlarla değişti.

Hislerini anlatırken "İğrendim ve perişan oldum, bunu neden yaptığını anlayamadım" diyerek anlatan Jade, eski sevgilisinin kavga çıkarmaya bile çalışmadığını, yakalanmanın utancına yenik düştüğünü ve aldattığını hemen itiraf ettiğini belirtti. Jade de bu itirafın sonunda da aklına gelen en 'parlak' intikamı almak istedi.

En parlak intikam sosyal medyayı salladı Aldatıldığını öğrenince...

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Butters'ın TikTok'taki 39 saniyelik klibi, büyük bir ilgi gördü. Birçok kadının övgü yağmuruna tuttuğu Jade, kısa sürede popüler oldu. Hatta kadın takipçileri erkek arkadaşlarını, "Eğer beni aldattıysan elimde yapmam gereken şeylerin bir listesi var" diyerek etiketlediler.

Jade Butters, çalışma arkadaşlarının bunun ne kadar kötü olduğunu belirttiğini hatta birkaç kızın daha bunu yapacaklarını söylediklerini de sözlerine ekledi. Eski sevgilisinin simleri fark ettiği andaki tepkisi ve duyguları ise herkes için büyük merak konusu...