Geri Dön
Dünya‘First lady’nin kapak zaferi! Melania Trump çıldıracak

‘First lady’nin kapak zaferi! Melania Trump çıldıracak

ABD’nin bir önceki ‘first lady’si Melania Trump tüm çabasına rağmen Vogue dergisine kapak olamamıştı! Ama ocak ayından bu yana first lady olan Jill Biden, Vogue’un kapağında yer aldı

‘First lady’nin kapak zaferi! Melania Trump çıldıracak

DIŞ HABERLER
 
ABD Başkanı Joe Biden’ın eşi, first lady Jill Biden (70) ünlü moda dergisi Vogue’un ağustos sayısının kapak yıldızı oldu. Biden’ın selefi Donald Trump’ın eşi Melania Trump (51) dört yıllık iktidarları boyunca çok istemesine rağmen prestijli dergiye kapak olamamıştı. Yeni first lady Jill Biden’ın iktidarlarının başlamasından sadece 5 ay sonra Vogue’da yer alması dikkat çekti. ABD başkanlarının eşlerinin, bir başka ifadeyle ‘first lady’lerin Vogue dergisine kapak olmaları bir gelenek olarak devam ediyor. Buna “Vogue dergisine kapak olma rozetini takmak” da deniliyor. Bu gelenek dergi yönetimi tarafından sadece Melania Trump için bozuldu. 

SES KAYDI ORTAYA ÇIKTI

Vogue’a kapak olabilmek için defalarca araya birilerini sokmaya çalışan ve sitemkâr yorumlarda bulunduğu ses kaydı ortaya çıkan Melania Trump’ın eşinin görüşleri nedeniyle dergide yer almadığı belirtilmişti. Eski manken Melania Trump’ı bir kez daha yıktığı belirtilen Vogue, ağustos sayısında Jill Biden’ı “Neşe artıran... Tanrıça... Zahmetsizçe popüler ama aynı zamanda bize kendimizi hatırlatan bir hanımefendi” diye tanımladı. Jill Biden derginin ağustos sayısının kapağı için ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz’e 2 bin 690 dolarlık ‘Oscar de la Renta’ elbisesiyle poz verdi.

‘First lady’nin kapak zaferi Melania Trump çıldıracak

 

Düzce'de 2 motosiklet çapıştı, 2 kişi ağır yaralandıDüzce'de 2 motosikletin çarpışması sonucu 2 kişi ağır yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler