Geri Dön
DünyaJohnson yedinci çocuğunu bekliyor

Johnson yedinci çocuğunu bekliyor

İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın (57) üç evliliğinden 6 çocuğu var. Şimdiyse 7’nci çocuğunu bekliyor.

Johnson yedinci çocuğunu bekliyor

Johnson’ın üçüncü eşi Carrie (33) ikinci bebeklerini bekledikleri haberini Instagram’da paylaştı. Bu yılın başında bir düşük yaptıktan sonra “çok üzgün” olduğunu belirten Carrie Johnson, “gökkuşağı bebeğini” ise Aralık 2021’de beklediklerini söyledi. (Düşük, ölü doğum veya doğumdan sonra ölen bebeklerin ardından dünyaya gelen bebekler için ‘gökkuşağı’ deyimi kullanılıyor.)

Ana muhalefet İşçi Partisi lideri Keir Starmer de Johnson çiftini Twitter hesabından paylaştığı bir mesajla kutlayarak “İkisine de en iyi dileklerimizi iletiyorum” dedi. Carrie ve Boris Johnson çiftinin ilk bebekleri Wilfred, Nisan 2020’de doğmuştu. Johnson çifti Mayıs 2021’de Westminster Katedrali’nde sade bir törenle evlenmişti. Boris Johnson, 200 yılın ardından başbakanken evlenen ilk kişi olmuştu. 

Oppo A74'ün öne çıkan müthiş özellikleriOppo’nun A serisi telefonlarına yeni bir model daha eklendi. Oppo A74, diğer A serisi modellerden farklı olarak hem çok daha güçlü donanımsal özelliklere sahip, hem de bu özellikleri oldukça uygun bir fiyatla kullanıcılarına sunuyor. İşte Oppo A74'ün en güçlü özellikleri... (Sponsorlu İçerik)
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner