Geri Dön

Papa'nın öptüğü o adam konuştu

Papa'nın öptüğü 'Fil Adam' yaşadığı o anları 'Cennette gibiydim' sözleriyle anlattı.

Papa'nın öptüğü o adam konuştu

Papa Francis'in St. Peters Meydanı'nda olağan konuşması esnasında kendisine yaklaşan "Fil Adam" ismiyle ünlenen "Recklingausen" hastası kişiyi büyük sevgiyle kucaklayıp öpmesi tüm dünyada olay olmuştu.

NTV'de yer alan habere göre, Daily Mail'e konuşan 53 yaşındaki Vinicio Riva, o an kendisini cennette hissettiğini söyledi.

Riva sözlerine şöyle devam etti: "Elleri yumuşacıktı ve gülümsemesi o kadar temiz o kadar etkileyici ki... Ama beni en çoketkileyn şey bana sarılıp sarılmamakta bir an bile tereddüt etmemesi oldu. Hastalığım bulaşıcı değil, ama o bunu bilmiyor. Yüzümü okşadı ve o an hissettiğim şey yalnızca aşktı" Papa ile buluşmasının kendisi için yeni bir başlangıç olduğunu söyleyen Riva, "Sonra teyzeme döndüm ve dedim ki; "İşte tüm acılarımdan kurtuldum'"

"Nörofibromatoz" yeni "Recklinghausen hastalığı" deri ve sinirlerde görülen doku bozulukları nedeniyle oluşuyor. Nadir görülen bu hastalık 50 bin doğumda bir görülüyor.

Hem karantinayı hem de sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiKarabük'te yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele tedbirleri kapsamında karantinada olması gereken kişi, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu saatte ticari taksideyken polis denetimine takıldı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet