Geri Dön
DünyaParis Hilton İsrail'i eleştiren paylaşımını sildi

Paris Hilton İsrail'i eleştiren paylaşımını sildi

Amerikalı ünlü model Paris Hilton, İsrail'in Doğu Kudüs ve Gazze'deki saldırılarına tepki göstermişti. Paris Hilton daha sonra tepki gösterdiği paylaşımı sildi.

Paris Hilton İsrail'i eleştiren paylaşımını sildi

Ünlü model Twitter hesabında, "Dayanamıyorum, sadece 10 yaşındayım" diyen Nadine Abdel-Taif'in videosunu paylaşarak, "Bu benim yüreğimi acıtıyor. Hiç kimse korkuyla yaşamak zorunda kalmamalı. Kalbim bu küçük kız ve onun gibi bütün çocukların yanında." ifadelerini kullanmıştı.

"Bu çok kalp kırıcı. Bunun durması lazım!"

Dünyanın daha iyi bir yer olabilmesi için barış duaları ettiğini söyleyen Hilton, "İsrail, bölge 'tamamen sessiz' olana kadar Gazze saldırılarını durdurmayacağına ant içti" haberini de paylaşarak, "Bu çok kalp kırıcı. Bunun durması lazım!" yorumunda bulunmuştu.

Hilton, hashtag (etiket) paylaşımında ise "soykırımı durdurun" çağrısında bulunmuştu.

PAYLAŞIMINI SİLDİ

Öte yandan Amerikalı ünlü model Paris Hilton, İsrail'in Doğu Kudüs ve Gazze'deki saldırılarına Twitter'dan tepki gösterdikten sonra paylaşımı sildi.

Paris Hilton İsraili eleştiren paylaşımını sildi

 

Elazığ'da düğün minibüsü park halindeki kamyona çarptı! Ölüler ver yaralılar varElazığ'da düğüne gidenleri taşıyan minibüsün park halindeki kamyona çarpması sonucu 3 kişi öldü, 12 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet