Geri Dön
DünyaSon dakika... Biden'ın oğlu otel odasında çırılçıplak! Dünyayı sarsan kayıt...

Son dakika... Biden'ın oğlu otel odasında çırılçıplak! Dünyayı sarsan kayıt...

Hunter Biden'ın rezaletlerine bir yenisi eklendi, bir otel odasında çekilen video kaydında yok yok. Oğul Biden, üçüncü bir bilgisayarının Ruslar tarafından çalındığını parayla cinsel ilişkiye girdiği kadına itiraf ediyor.

Son dakika... Biden'ın oğlu otel odasında çırılçıplak! Dünyayı sarsan kayıt...

Aldatma, striptizciden gayr-ı meşru çocuk ve uyuşturucu bağımlılığı gibi skandallarla ABD Başkanı Joe Biden'ın başını ağrıtan oğul Hunter Biden, bu kez otel odasında bir hayat kadınıyla çırılçıplak. Başkan Biden'ın memleketi Delaware'deki bir tamircide ortaya çıkan dizüstü bilgisayarla başlayan skandallar dizisi, ABD'yi sarsmaya devam ediyor.

Oğul Hunter Biden, daha önce "Benden çalınmış bir bilgisayar olabilir. Bilgisayarım hacklenmiş olabilir. Bu Rus istihbaratının işi olabilir" demişti. ABD medyası, Haziran ayında Hunter Biden'ın laptopundaki fatura bilgilerini yayınlamıştı. Üç yıl önce bir otelde Yanına adlı bir hayat kadınıyla birkaç gün geçiren Biden, 25 bin dolarlık faturayı da babasının hesabından ödemişti.

İngiliz Daily Mail gazetesi ise, bugün Hunter Biden'ın 2019 yılında bir başka hayat kadınıyla Las Vegas'ta çekilmiş görüntülerini ve aralarında geçen konuşmaları yayınladı. Dünyayı çalkalayan görüntülerde, 51 yaşındaki Hunter Biden Rus uyuşturucu satıcılarının kendisinden bir başka dizüstü bilgisayar daha çaldığını ve şantaj yaptığını itiraf ediyor.

Oğul Biden'ın toplamda üç bilgisayar çaldırdığını kaydeden Daily Mail gazetesi, üçüncü laptopun halen kayıp olduğunu ise otel odasındaki hayat kadınına söylediğini belirtiyor. Ocak 2019'da geceliği 10 bin dolar olan otel odasında hayat kadınıyla girdiği cinsel ilişkiyi filme çeken Hunter Biden, daha sonra içerisinde utanç verici görüntülerin yer aldığı bilgisayara dair ayrıntılar veriyor.

Son dakika... Bidenın oğlu otel odasında çırılçıplak Dünyayı sarsan kayıt...

Uyuşturucu nedeniyle tamamen kendini kaybettiğini ve sonrasında olanları hatırlamadığını anlatan Biden, uyandığında ise yanında uyuşturucu satıcılarının yanı sıra 35 yaşında güzel bir Rus esmer kadın daha olduğundan bahsediyor.

İlk bakışta her şeyin normal göründüğünü belirten Hunter Biden, 'çılgın' gecede uyuşturucu satıcısı ve yanındaki iki kişinin kendisini cinsel ilişkiye girerken de görüntülediğini ve Rusların şantaj yapmasından korktuğunu itiraf ediyor.

"Efsunlanmış gibi ne dedilerse yaptım" Servet hayali yalnız bıraktıIsparta'da, yaklaşık 3 yıl önce, 'Seni 45 milyon liralık servete ortak edeceğiz' diyen dolandırıcılara 89 bin 925 lira kaptırınca 50 yıllık eşi Dudu Duvar'ın (65) küsüp 3 yıldır konuşmadığı Mehmet Duvar (71), iki hafta önce de 'Sizi dolandıranların izini sürüyoruz' yalanına inanıp krediyle çektiği 15 bin lirayı da dolandırıcılara gönderdi. 3 yıldır aynı binanın ayrı katlarında yaşayan Duvar çiftinin 4 çocuğu da tedbiren, babalarının 3'üncü kez kandırılmaması için cep telefonu ile otomobilinin anahtarını aldı. Mehmet Duvar, yaptığı açıklamada, yaşadığı şoktan hala kurtulamadığını, ikinci defa dolandırıldığını için üzgün olduğunu anlattı. Duvar, "Efsunlanmış gibi ne dedilerse yaptım" diye konuştu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler